Sibiu - Small Square and Council Tower, Sibiu, Romania

Letenky do Sibiu

Hledáte levné letenky do destinace Sibiu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Sibiu

Sibiu leží v Rumunska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Sibiu navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
RumunskoRumunsko

Stručně a jasně

Stát
Rumunsko
Letiště
1 letiště (SBZ)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Sibiu.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 21min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Sibiu International Airport se nachází 3 km od centra města Sibiu.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Sibiu od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Sibiu je letiště Sibiu International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Sibiu International Airport (SBZ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Sibiu je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Sibiu

K cestě do destinace Sibiu lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Sibiu - 31 míst co vidět .

 • The Bridge of Lies
   

  The Bridge of Lies

  Most lží v rumunském Sibiu je legendární pro své tajemné a nejasné historické pozadí. Podle místních pověstí se na mostě scházeli podvodníci a lháři, kteří zde uzavírali své obchody. Dnes slouží most jako symbol města a turistická atrakce s nádherným výhledem na historické centrum. Navštivte Most lží a zjistěte, zda vám prozradí nějakou tajemnou pravdu.

 • googleusercontent.com
   

  ASTRA Museum

  ASTRA Museum je největší venkovské muzeum v Rumunsku. Nachází se na okraji města Sibiu a nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost prozkoumat tradiční rumunskou kulturu a historii. Muzeum má více než 300 staveb, zahrnujících kostely, domy, vodní mlýny a další. Prozkoumejte tuto fascinující expozici a objevte, jak se lidé v minulosti živili a pracovali v této krásné části světa.

 • googleusercontent.com
   

  Potters Tower

  Potterova věž je jednou z nejznámějších památek rumunského města Sibiu. Tato věž ze 14. století byla původně součástí městského opevnění a sloužila jako strážní věž. Nyní je otevřena pro veřejnost a nabízí krásný výhled na historické jádro města. Navštivte tuto historickou památku a prohlédněte si jedinečnou architekturu a historii města Sibiu.

 • The Large Square
   

  The Large Square

  Velké náměstí v Sibiu je jedním z nejvýznamnějších míst ve městě. Okolní historické budovy s různými architektonickými styly, jako je gotika, baroko a renesance, vytváří jedinečnou atmosféru. Náměstí je také plné kaváren, restaurací a obchodů, které nabízejí tradiční rumunskou kuchyni a řemeslné výrobky. Navštivte Velké náměstí a užijte si kouzlo historického Sibiu!

 • Sibiu Zoological Garden
   

  Sibiu Zoological Garden

  Zoologická zahrada Sibiu nabízí unikátní zážitek pro celou rodinu. Tento park je domovem pro mnoho zvířat, jako jsou sloni, lvi a medvědi. Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, jsou k dispozici i atrakce jako horská dráha a kolotoč. Užijte si den plný zábavy a objevování v této nádherné zoologické zahradě.

Počasí Sibiu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Sibiu

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 4 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz