Skelleftea - Markstedtska gården. Kvarteret Falken, Skellefteå. John Laurentz 1881, tillbyggnad 1926 Birger Dahlberg

Letenky do Skelleftea

Hledáte levné letenky do destinace Skelleftea? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Skelleftea

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Skelleftea navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
ŠvédskoŠvédsko

Stručně a jasně

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (SFT)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Skelleftea.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 22min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Skelleftea Airport se nachází 15 km od centra města Skelleftea.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Skelleftea od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Skelleftea je letiště Skelleftea Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Skelleftea Airport (SFT)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Skelleftea je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Skelleftea

K cestě do destinace Skelleftea lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Skelleftea - 9 míst co vidět .

 • Bonnstan
   

  Bonnstan

  Bonnstan je historická čtvrť města Skelleftea v severním Švédsku. Tato malebná oblast byla založena v 17. století a nabízí návštěvníkům pohled na tradiční dřevěné domy a úzké uličky. Navštivte kostel svatého Ondřeje, který pochází z roku 1778, nebo se projděte po okolních lesích a jezerech. Bonnstan je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat historii a kulturu severního Švédska.

 • Lejonströmsbron
   

  Lejonströmsbron

  Lejonströmsbron je malebný most v Skelleftea, který překonává řeku Skellefte. Tento most je oblíbeným místem pro procházky a fotografování díky svému unikátnímu designu. Pokud se nacházíte v této oblasti, určitě navštivte tento zajímavý most a užijte si krásné výhledy na okolní krajinu.

 • Strandpromenaden i Skellefteå
   

  Strandpromenaden i Skellefteå

  Skellefteå nabízí návštěvníkům krásnou plážovou promenádu, kde si můžete užít příjemnou procházku podél břehu řeky. Pro milovníky vodních sportů jsou zde ideální podmínky pro kajak, paddleboarding a další aktivity. Vychutnejte si pohled na město ze vzdálenosti a užijte si klidnou atmosféru tohoto místa, které je skvělým útočištěm od ruchu velkoměsta.

 • Skellefteå museum
   

  Skellefteå museum

  Muzeum Skellefteå nabízí poutavý pohled do historie města a jeho okolí. Zajímavé výstavy a artefakty z období průmyslové revoluce až po současnost přináší nezapomenutelný zážitek pro návštěvníky všech věkových kategorií. Vstupné je zdarma a personál ochotně poskytne informace o místní historii. Navštivte toto muzeum a prozkoumejte fascinující příběhy Skellefteå.

 • Skellefteå Landsförsamling
   

  Skellefteå Landsförsamling

  Skellefteå Landsförsamling je historický kostel v centru města Skelleftea v severním Švédsku. Tento nádherný kostel byl postaven v roce 1846 a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Navštivte tento kostel a prohlédněte si jeho krásnou architekturu a historii. Skellefteå Landsförsamling je nezapomenutelným zážitkem pro všechny milovníky historie a architektury.

Počasí Skelleftea

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Skelleftea

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz