Skopje

Letenky do Skopje

Hledáte levné letenky do Skopje? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Skopje

Skopje leží ve státě Makedonie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Skopje navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Skopje přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
MakedonieMakedonie
☕ Kavárny
📜 Historie
🏺 Museum
🏛️ Architektura

Stručně a jasně

Stát
Makedonie
Letiště
1 letiště (SKP)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Skopje.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 35min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Skopje Alexander the Great Airport se nachází 16 km od centra města Skopje.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Skopje od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Skopje je letiště Skopje Alexander the Great Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Skopje Alexander the Great Airport (SKP)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Skopje je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Skopje

K cestě do destinace Skopje lze využít 1 letiště.

Co vidět v Skopje

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 20 míst, co vidět v Skopje .

 • Memorial house of mother teresa & monument, skopje, macedonia
   

  Memorial House of Mother Teresa

 • Stone Bridge, Skopje, Republic of Macedonia
   

  Stone Bridge

  Kamenný most je nejstarší most v makedonském hlavním městě Skopje. Původně byl postaven v 6. století a následně několikrát rekonstruován. Most spojuje historické centrum s moderní částí města. Z mostu se nabízí úchvatný výhled na řeku Vardar a okolní hory. Kamenný most je nejvýznamnější památkou Skopje a návštěva tohoto místa by neměla chybět na seznamu každého turisty.

 • Mustafa Paşa Mosque, Skopje — interior.
   

  Starý bazar

  Starý bazar v makedonském Skopje je jedním z nejstarších trhů na Balkáně. Procházka úzkými uličkami vás zavede do světa orientálních vůní a barev. Najdete zde mnoho stánků s tradičním zbožím, jako jsou ručně tkáné koberce, keramika, šperky a kožené výrobky. Užijte si autentickou atmosféru a ochutnejte místní speciality v jedné z mnoha restaurací nebo kaváren.

 • Old Railway Station (now Skopje City Museum), Skopje, Macedonia
   

  Museum of the City of Skopje

  Městské muzeum ve Skopje nabízí fascinující pohled na historii města. Nachází se v budově bývalé železniční stanice a přibližuje návštěvníkům vývoj Skopje od antiky až po současnost. Expozice zahrnují archeologické nálezy, umělecká díla a historické dokumenty. Vstupné je zdarma a muzeum je otevřeno denně kromě pondělí.

 • Museum of the Macedonian Struggle
   

  Museum of the Macedonian Struggle

  Muzeum makedonského boje v Skopje je fascinující památka na boj za nezávislost Makedonie. Expozice nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat historii a kulturu této oblasti. Muzeum je umístěno v budově, která sama o sobě má historický význam. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si jedinečné artefakty a fotografie, které ukazují, jak se Makedonie vymanila z nadvlády.

Počasí v Skopje

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Skopje

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 4 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz