Sorvagur - Sørvágur, Faroe Islands.

Letenky do Sorvagur

Hledáte levné letenky do destinace Sorvagur? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Sorvagur

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Sorvagur navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Faerské ostrovyFaerské ostrovy

Stručně a jasně

Stát
Faerské ostrovy
Letiště
1 letiště (FAE)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Sorvagur.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 38min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Vagar Airport se nachází 2 km od centra města Sorvagur.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Sorvagur od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Sorvagur je letiště Vagar Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Vagar Airport (FAE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Sorvagur je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Sorvagur

K cestě do destinace Sorvagur lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Sorvagur - 9 míst co vidět .

 • Múlafossur Waterfall
   

  Múlafossur Waterfall

  Vodopád Múlafossur je jedním z nejkrásnějších přírodních divů Faerských ostrovů. Nachází se na západním pobřeží ostrova Vágar a padá přímo do oceánu. Tento úchvatný vodopád je oblíbeným místem pro fotografování a procházky. Navštivte Faerské ostrovy a nechte se okouzlit krásou Múlafossuru!

 • Fossá
   

  Fossá

  Fossá je nádherný vodopád v obci Sorvagur na Faerských ostrovech. Tento malebný vodopád se nachází v krásné přírodě a nabízí úžasný výhled na okolní krajinu. Fossá je oblíbenou turistickou atrakcí a je ideálním místem pro procházky a pikniky. Navštivte tuto úchvatnou přírodní krásu a užijte si nezapomenutelný zážitek v srdci Faerských ostrovů.

 • Vestmanna Tourist Centre
   

  Vestmanna Tourist Centre

  Navštivte Turistické centrum Vestmanna a získejte nejnovější informace o této nádherné oblasti Faerských ostrovů. Zdejší expozice vám ukáže místní flóru a faunu, stejně jako historii ostrovů. Zarezervujte si nezapomenutelný výlet na lodi a podívejte se na úchvatné skalní útvary a mnoho dalšího. Turistické centrum Vestmanna je ideálním výchozím bodem pro objevování tohoto kouzelného místa.

 • Bøsdalafossur
   

  Bøsdalafossur

  Bøsdalafossur je impozantní vodopád nacházející se na Faerských ostrovech. Tento nádherný přírodní úkaz nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Vodopád se nachází na jižním konci ostrova Vágar a představuje nezapomenutelnou zastávku na vaší cestě po Faerských ostrovech. Zážitek z pohledu na tento vodopád vám zůstane v paměti na celý život.

 • Dúvugarðar museum and café
   

  Dúvugarðar museum and café

  Navštivte muzeum a kavárnu Dúvugarðar v Sorvaguru a objevte historii Faerských ostrovů. Muzeum nabízí pestrý výběr artefaktů a exponátů, které představují tradiční způsob života na ostrovech. Po prohlídce se můžete zastavit v kavárně a ochutnat místní speciality. Užijte si autentický zážitek na Faerských ostrovech!

Počasí Sorvagur

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Sorvagur

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 46 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz