Stronsay - Holland Farm, Stronsay. A substantial stone farm in the south of Stronsay with much of its land managed for wildlife.

Letenky do Stronsay

Hledáte levné letenky do destinace Stronsay? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Stronsay

Stronsay leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Stronsay navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (SOY)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Stronsay.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 7min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Stronsay Airport se nachází 6 km od centra města Stronsay.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Stronsay od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Stronsay je letiště Stronsay Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Stronsay Airport (SOY)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Stronsay je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Stronsay

K cestě do destinace Stronsay lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Stronsay - 7 míst co vidět .

 • The Gloup
   

  The Gloup

  The Gloup je přírodní úkaz na ostrově Stronsay v Orknejských ostrovech. Tato přírodní jeskyně, která se nachází na pobřeží, je oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele. Můžete si zde prohlédnout krásné výhledy na moře a okolní krajinu. Doporučujeme navštívit v západních hodinách, kdy můžete pozorovat nádherné západy slunce nad mořem.

 • Stronsay Heritage Centre
   

  Stronsay Heritage Centre

  Stronsay Heritage Centre je skvělým místem pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o historii tohoto skotského ostrova. Centrum nabízí fascinující výstavy o životě a práci na ostrově, stejně jako o jeho přírodě a flóře. Návštěvníci si mohou prohlédnout také sbírku tradičních rybářských nástrojů a zbraní. Stronsay Heritage Centre je skvělým výchozím bodem pro objevování tohoto krásného a tajemného ostrova.

 • Castle o'Burrian
   

  Castle o'Burrian

  Hrad Castle o'Burrian se nachází na ostrově Stronsay a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Tento historický hrad byl postaven v 16. století a dnes slouží jako oblíbená turistická atrakce. Prozkoumejte zříceniny a objevte tajemné příběhy, které se zde odehrávaly. Navštivte Castle o'Burrian a prožijte nezapomenutelnou dovolenou na Orknejích.

 • Broch Burroughston
   

  Broch Burroughston

  Broch Burroughston je starodávná stavba na ostrově Stronsay. Tato historická památka byla postavena v době železné a je jednou z nejzachovalejších v celé Skotsku. Můžete si prohlédnout úchvatné zdi a věže, které vám poskytnou nezapomenutelný zážitek. Navštivte Broch Burroughston a objevte tajemství minulosti Skotska.

 • Sanday Heritage Centre
   

  Sanday Heritage Centre

  Sanday Heritage Centre je skvělým místem pro objevování historie Orknejí. Tento malý muzeum nabízí fascinující pohled na život na ostrově před mnoha lety. Zahrnuje expozice o rybolovu, zemědělství a tradičním řemesle. Navštivte toto místo a prohlédněte si sbírky starých fotografií a artefaktů, které vás přenesou do minulosti. Určitě stojí za návštěvu!

Počasí Stronsay

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Stronsay

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 12 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Ibiza
⏰ Last minute
👌 860 Kč

LM letenky na Ibizu

Španělsko
Před 39 hodinami
korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz