Tabuk - 1435/20/10

Letenky do Tabuk

Hledáte levné letenky do destinace Tabuk? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Tabuk

Tabuk leží ve státě Saúdská Arábie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Tabuk navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
Saúdská ArábieSaúdská Arábie

Stručně a jasně

Stát
Saúdská Arábie
Letiště
1 letiště (TUU)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Tabuk.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 4h 5min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Tabuk Airport se nachází 6 km od centra města Tabuk.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Tabuk od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Tabuk je letiště Tabuk Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Tabuk Airport (TUU)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Tabuk je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Tabuk

K cestě do destinace Tabuk lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Tabuk - 9 míst co vidět .

 • Tubuk Fortress
   

  Tubuk Fortress

  Tubukská pevnost, také známá jako Hrad Tabuk, je historická pevnost v Tabuku. Tato pevnost byla postavena v 16. století a byla významným obranným bodem na Hedjázu. Dnes je Tubukská pevnost populární turistickou atrakcí a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu.

 • King Abdulaziz Park
   

  King Abdulaziz Park

  King Abdulaziz Park je krásným místem v Tabuku. Tento rozlehlý park nabízí návštěvníkům mnoho možností pro relaxaci a zábavu. Můžete si zde užít piknik, projít se po zahradách, nebo se vydat na procházku kolem jezera. Park je ideálním místem pro rodinný výlet nebo romantickou procházku v přírodě. Vstup do parku je zdarma a otevřen je po celý den.

 • Al-Amuaj Park (Female Only)
   

  Al-Amuaj Park (Female Only)

  Al-Amuaj Park je krásný park určený pouze pro ženy. Nachází se v Tabuku a nabízí návštěvníkům klidné a bezpečné prostředí. Park je ideální pro odpočinek a relaxaci, ať už si chcete přečíst knihu nebo si jen tak odpočinout na slunci. K dispozici jsou zde také různé aktivity, jako jsou jóga nebo cvičení na čerstvém vzduchu. Al-Amuaj Park je skvělým místem pro odpočinek v příjemném prostředí.

 • منتزه الامير فهد بن سلطان منطقة تبوك
   

  منتزه الامير فهد بن سلطان منطقة تبوك

  Park prince Fahda bin Sultana je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v krásné přírodě. Tento park nabízí nádherné panoramatické výhledy na celou oblast Tabuk. Můžete si zde užít piknik s rodinou nebo se projít po krásných zahradách a užít si klid a pohodu. Navštivte tento park a nechte se unést krásou přírody a klidem, který zde panuje.

 • Tabuk Walk
   

  Tabuk Walk

  Procházka po Tabuk Walk nabízí návštěvníkům pohled na místní kulturu a historii. Tento pěší okruh v Tabuku vás zavede kolem tradičních domů, kde můžete ochutnat místní kuchyni a nakoupit suvenýry. Užijte si krásné výhledy na město a okolní hory. Tabuk Walk je skvělým způsobem, jak prozkoumat město a poznat jeho obyvatele.

Počasí Tabuk

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Tabuk

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Rijeka - Kapucinska Crkva in Rijeka, view from the autobus station. Rijeka, Croatia. 2008 year.
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
výhled na hlavní město Rumunska
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 089 Kč
hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz