Letenky do Tahiti

Hledáte levné letenky do destinace Tahiti? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Tahiti

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Tahiti navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Francouzská PolynésieFrancouzská Polynésie

Stručně a jasně

Stát
Francouzská Polynésie
Letiště
1 letiště (PPT)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Tahiti.

Lety z Prahy obvykle trvají víc než 18.66599528775 hodin. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Faa'a International Airport se nachází 22 km od centra města Tahiti.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Tahiti od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Tahiti je letiště Faa'a International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Faa'a International Airport (PPT)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Tahiti je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Tahiti

K cestě do destinace Tahiti lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Tahiti - 9 míst co vidět .

 • tripadvisor.com
   

  Water Gardens Vaipahi

  Vodní zahrady Vaipahi jsou krásným místem, které byste neměli minout při návštěvě Tahiti. Tento úchvatný park nabízí návštěvníkům klidnou oázu plnou zeleně a vodních prvků. Procházejte se po cestičkách mezi květinami a palmami, obdivujte vodopády a rybníky s rybami a užijte si chvíle klidu a odpočinku v srdci přírody.

 • advisor.travel
   

  Papeete Catholic Cathedral

  Katedrála Notre Dame v Papeete je nádhernou ukázkou francouzské architektury na Tahiti. Postavena byla v roce 1875 a je jedním z nejvýznamnějších historických památek ostrova. Uvnitř katedrály se nachází řada uměleckých děl a soch. Navštivte tuto nádhernou katedrálu a prohlédněte si její krásu a historii.

 • Tahiti
   

  Tahiti

  Tahiti, ostrov snů, je synonymem pro exotiku, krásné pláže a neuvěřitelnou přírodu. Tento kousek ráje je ideálním místem pro ty, kteří chtějí uniknout ze shonu velkoměsta a vychutnat si klid a pohodu. Tahiti je také skvělým místem pro milovníky vodních sportů, jako je surfování a potápění. Pokud hledáte dokonalou dovolenou, Tahiti je tou správnou volbou!

 • Fa'aruma'i Waterfalls
   

  Fa'aruma'i Waterfalls

  Pokud se chcete ztratit v přírodě a užít si krásné pohledy na vodopády, navštivte Fa'aruma'i. Tyto vodopády jsou ukryté v tropickém lesu a nabízejí úžasné výhledy na okolní krajinu. Návštěva vodopádů je nejlepší v období dešťů, kdy voda padá z výšky a vytváří nádherné kaskády. Tento skrytý klenot Tahiti určitě stojí za návštěvu!

 • Arahoho Blowhole
   

  Arahoho Blowhole

  Arahoho Blowhole je jedním z nejkrásnějších přírodních úkazů na Tahiti. Tato přírodní atrakce nabízí úchvatné výhledy na oceán a mohutné vodní erupce, které vytváří nádherné průzory. Místo je ideální pro romantické procházky a pikniky. Navštivte Arahoho Blowhole a nechte se okouzlit jeho krásou a silou přírody.

Počasí Tahiti

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Tahiti

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz