Tamanrasset - Scène de rue de Tamanrasset

Letenky do Tamanrasset

Hledáte levné letenky do destinace Tamanrasset? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Tamanrasset

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Tamanrasset navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
AlžírskoAlžírsko

Stručně a jasně

Stát
Alžírsko
Letiště
1 letiště (TMR)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Tamanrasset.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 4h 11min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Aguenar – Hadj Bey Akhamok Airport se nachází km od centra města Tamanrasset.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Tamanrasset od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Tamanrasset je letiště Aguenar – Hadj Bey Akhamok Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Aguenar – Hadj Bey Akhamok Airport (TMR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Tamanrasset je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Tamanrasset

K cestě do destinace Tamanrasset lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Tamanrasset - 9 míst co vidět .

 • Assekrem
   

  Assekrem

  Assekrem je horský masiv v jižním Alžírsku, který nabízí nádherné výhledy na poušť Sahara. Tento svatý kopec je důležitým poutním místem pro Tuaregy a je to také jedno z nejlepších míst na pozorování hvězd. Navštivte Assekrem a užijte si nezapomenutelný zážitek při sledování západu slunce nad pouští a pozorování hvězd v noci.

 • Tagmaret
   

  Tagmaret

  Tagmaret je neuvěřitelně krásné město v jižním Alžírsku. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a ochotní pomoci turistům. Navštivte místní trhy, kde se prodávají tradiční suvenýry a ochutnejte místní speciality. Pro milovníky přírody je zde mnoho možností k prozkoumání okolních hor a pouští. Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Tagmaretu!

 • Placeholder image.
   

  Elhagr

  Elhagr je jedním z nejkrásnějších míst v Tamanrassetu. Tento malebný koutek nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Navštivte Elhagr a prozkoumejte jeho krásy, které vás okouzlí svou jedinečností a půvabem. Toto místo rozhodně stojí za návštěvu a bude zážitkem, který si budete pamatovat navždy.

 • Placeholder image.
   

  Aguelmam Tanoumrout

  Aguelmam Tanoumrout je nádherné jezero v pouštní oblasti Tamanrasset v Alžírsku. Jeho tyrkysová voda a okolní horské scenérie vytvářejí úchvatné pohledy a nabízejí klidné místo k odpočinku. Pro milovníky přírody a outdoorové aktivity je to ideální místo k prozkoumání. Navštivte Aguelmam Tanoumrout a zažijte jedinečnou pouštní krásu.

 • Placeholder image.
   

  Aguelmam Tarelali

  Aguelmam Tarelali je nádhernou oázou uprostřed Sahary, která nabízí úchvatné výhledy na okolní poušť. Toto místo je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout z městského ruchu a prožít něco zcela jiného. Navštivte Aguelmam Tarelali a zažijte nezapomenutelnou cestu do srdce Sahary.

Počasí Tamanrasset

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Tamanrasset

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz