terceira

Letenky do Terceira

Hledáte levné letenky do destinace Terceira? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Terceira

Terceira leží v Portugalska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Terceira navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
PortugalskoPortugalsko

Stručně a jasně

Stát
Portugalsko
Letiště
1 letiště (TER)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Terceira.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 4h 38min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Lajes Field se nachází 12 km od centra města Terceira.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Terceira od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Terceira je letiště Lajes Field. Poblíž ale najdete i tato letiště: Lajes Field (TER)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Terceira je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Terceira

K cestě do destinace Terceira lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Terceira - 15 míst co vidět .

 • Furnas do Enxofre
   

  Furnas do Enxofre

  Furnas do Enxofre na ostrově Terceira je neuvěřitelné místo, které stojí za návštěvu. Tento aktivní sopečný kráter je plný sytě žlutého síry, která vytváří fascinující krajiny a přírodní jevy. Procházejte se kolem kráteru a obdivujte úchvatné výhledy na okolní krajinu. Pokud hledáte nevšední zážitek, Furnas do Enxofre je pro vás tou správnou volbou.

 • wikimedia.org
   

  Algar do Carvão

  Algar do Carvão je jedním z nejkrásnějších sopečných kráterů na ostrově Terceira. Tento unikátní přírodní útvar nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek s pohledem na vodopády a podzemní jezera. Prozkoumejte tuto krásu a získejte nové zážitky, které si budete pamatovat po celý život. Určitě stojí za návštěvu!

 • Placeholder image.
   

  Miradouro da Serra de Santa Bárbara

  Miradouro da Serra de Santa Bárbara nabízí neuvěřitelné výhledy na Terceiru. Tento horský vrchol je jedním z nejvyšších na ostrově a jeho vrchol je snadno dostupný. Zdejší panoramata vás okouzlí a nechte se unést krásou přírody. Vstup je zdarma a stojí za to si sem zajet a užít si výhledy na krásnou přírodu Terceiry.

 • Forte de São Sebastião
   

  Forte de São Sebastião

  Forte de São Sebastião je historická pevnost na ostrově Terceira, která byla postavena v 16. století. Tato impozantní pevnost nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a oceán. Vstupte dovnitř a prozkoumejte historické zdi a kanóny, které byly kdysi použity k obraně ostrova. Forte de São Sebastião je skvělým místem pro fotografie a prohlídku portugalské historie.

 • Duke Of Terceira Garden
   

  Duke Of Terceira Garden

  Zahradu vévody z Terceiry najdete v samém srdci Terceiry. Tento park nabízí klidné a relaxační prostředí s mnoha zeleninovými záhony, květinami a malými jezírky. Je ideální pro pikniky, procházky nebo jen tak na odpočinek. Vstup je zdarma a park je otevřen po celý rok. Navštivte tento skvělý kousek přírody a užijte si klidné chvíle v srdci Terceiry.

Počasí Terceira

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Terceira

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 4 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz