Letenky do Tetuán

Hledáte levné letenky do destinace Tetuán? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Tetuán

Tetuán leží ve státě Maroko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Tetuán navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
MarokoMaroko

Stručně a jasně

Stát
Maroko
Letiště
1 letiště (TTU)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Tetuán.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 3h 7min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Saniat Rmel Airport se nachází 4 km od centra města Tetuán.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Tetuán od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Tetuán je letiště Saniat Rmel Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Saniat Rmel Airport (TTU)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Tetuán je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Tetuán

K cestě do destinace Tetuán lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Tetuán - 9 míst co vidět .

 • Feddan Park
   

  Feddan Park

  Feddan Park v Tétouanu je ideální pro odpočinek a relaxaci po náročném dni. Tento krásný park nabízí klidnou atmosféru a krásné výhledy na město. Procházky v zeleni, pikniky a sportovní aktivity jsou oblíbenou zábavou pro místní i turisty. Navštivte Feddan Park a užijte si krásný den v přírodě!

 • Placeholder image.
   

  Dar El Oddi

  Dar El Oddi je skvělým místem pro ty, kteří hledají autentickou marockou atmosféru. Tento dům z 18. století se nachází v srdci Tétouanu a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat tradiční marockou architekturu a design. Interiér domu je zdobený ručně malovanými keramickými dlaždicemi a uměleckými díly. V blízkosti se nachází řada obchodů a restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality.

 • Ethnographic Museum
   

  Ethnographic Museum

  Etnografické muzeum v Tetuánu nabízí fascinující pohled do marocké kultury a tradic. Expozice zahrnují sbírky oděvů, nábytku, keramiky a dalších předmětů, které představují život a zvyky místních obyvatel. Prozkoumejte tento unikátní kousek marocké historie a kultury, který je určitě návštěvou stojí.

 • Archaeology Museum
   

  Archaeology Museum

  Navštivte Archeologické muzeum v Tetouanu a objevte fascinující historii tohoto města. Muzeum ukrývá bohatou sbírku artefaktů z období římské nadvlády, stejně jako z islámského a andaluského období. Prozkoumejte výstavy a dozvíte se více o kultuře a tradicích této oblasti. Archeologické muzeum je skvělým místem pro vzdělávací zážitek pro celou rodinu.

 • Plaza Moulay El Mahdi
   

  Plaza Moulay El Mahdi

  Náměstí Moulay El Mahdi je jedním z největších a nejživějších náměstí v Tetuánu. Toto náměstí je obklopeno krásnými budovami a je ideálním místem pro procházky a nákupy. Navštivte místní trhy a ochutnejte místní speciality. V noci se náměstí promění v živoucí místo s mnoha stánky a pouličními umělci. Vychutnejte si atmosféru tohoto nádherného města na Náměstí Moulay El Mahdi.

Počasí Tetuán

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Tetuán

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Rijeka - Kapucinska Crkva in Rijeka, view from the autobus station. Rijeka, Croatia. 2008 year.
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
výhled na hlavní město Rumunska
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 089 Kč
hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz