Toronto - Aerial view of downtown Toronto (from helicopter), with view of Toronto Islands and Lake Ontario in the background.

Letenky do Toronta

Hledáte levné letenky do Toronta? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Toronto

Město je primárně obsluhováno 2 letišti. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Toronto navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Toronta přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
KanadaKanada

Stručně a jasně

Stát
Kanada
Letiště
2 letiště (YTZ,YYZ)
Časový posun
-6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Toronto.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 7h 55min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Billy Bishop Toronto City Centre Airport se nachází 3 km od centra města Toronto.

Letiště Lester B. Pearson International Airport se nachází 20 km od centra města Toronto.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Toronto od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Toronto jsou a letiště Billy Bishop Toronto City Centre Airport. letiště Lester B. Pearson International AirportPoblíž ale najdete i tato letiště: a Billy Bishop Toronto City Centre Airport (YTZ). Lester B. Pearson International Airport (YYZ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Toronto je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Toronto

K cestě do destinace Toronto lze využít 2 letiště.

Co vidět v Torontu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 25 míst, co vidět v Torontu .

 • Toronto: Skyline at night.
   

  CN Tower

  CN Tower je jedna z největších atrakcí Toronta a jednou z nejvyšších stavbou na světě. Vystoupejte na její vyhlídkovou plošinu a užijte si nádherný výhled na město a okolí. Pokud máte odvahu, můžete se projet v panoramatickém výtahu až do výšky 447 metrů. CN Tower je symbolem Kanady a návštěva této stavby je nezapomenutelným zážitkem.

 • Casa Loma
   

  Casa Loma

  Casa Loma je impozantní hrad v Torontu s fascinující historií. Byl postaven v roce 1914 a sloužil jako domov pro kanadského finančníka. Dnes je otevřen pro veřejnost, takže můžete prozkoumat jeho vnitřní prostory, včetně skvostné knihovny a tajného tunelu. Vychutnejte si nádherný výhled na město z jeho věže a prožijte dobrodružství v jednom z nejvíce ikonických míst v Torontu.

 • Royal Ontario Museum
   

  Royal Ontario Museum

  Královské ontarijské muzeum v Torontu je největší muzeum v Kanadě. Nabízí bohaté sbírky přírodní historie, kultury a umění. Prozkoumejte světové civilizace a objevte vzácné artefakty a fosilie. Muzeum poskytuje nezapomenutelný zážitek pro návštěvníky všech věkových kategorií.

 • Hockey Hall of Fame
   

  Hockey Hall of Fame

  Hokejová síň slávy je největší muzeum hokejové historie na světě. Nachází se v centru Toronta a nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. V muzeu se můžete seznámit s historií hokeje, prohlédnout si pohár Stanley Cup a obdivovat sbírku slavných hokejistů. Pro fanoušky hokeje je to nevynechatelná zastávka při návštěvě Toronta.

 • Bata Shoe Museum
   

  Bata Shoe Museum

  Bata Shoe Museum v Torontu je fascinující muzeum se sbírkou více než 13 000 párů bot z celého světa. Prohlédněte si výstavy, které ukazují, jak se boty vyvíjely v průběhu historie a jak odrážejí kulturu a módu. Nenechte si ujít příležitost vidět boty slavných osobností, jako jsou Marilyn Monroe a John Lennon. Vstupné je 14 kanadských dolarů pro dospělé.

Počasí v Torontu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Toronto

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz