Toulouse

Letenky do Toulouse

Hledáte levné letenky do destinace Toulouse? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Toulouse

Zaleťte si do francouzského Toulouse, třeba jen na víkend. Zpáteční letenky do Toulouse pořídíte nejlevněji z Prahy to od 1 200 Kč. Do Toulouse se dostanete pouze s leteckou společností Volotea. Alternativou může být let s přestupem či ze vzdálenějšího Krakowa. Použijte vyhledávač letenek, který je flexibilní a najděte tak nejlevnější možnou letenku do Toulouse. 

Optimální doba na zakoupení letenky do Toulouse v hlavní sezóně je cca 90 dní před odletem. Pokud poletíte mimo sezónu, lze zakoupit letenky v akci i měsíc před odletem. Do Toulouse lze cestovat celý rok, nejpříznivější teploty jsou od května do listopadu.

Evropa
FrancieFrancie
👀 Památky
📜 Historie
🏛️ Architektura
🏺 Museum

Stručně a jasně

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (TLS)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Toulouse.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 48min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Toulouse-Blagnac Airport se nachází 7 km od centra města Toulouse.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Toulouse od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Toulouse je letiště Toulouse-Blagnac Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Toulouse-Blagnac Airport (TLS)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Toulouse je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Toulouse

K cestě do destinace Toulouse lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Toulouse - 23 míst co vidět .

 • Cité de l'Espace
   

  Cité de l'Espace

  Cité de l'Espace v Toulouse je neuvěřitelným zážitkem pro milovníky vědy a vesmíru. Tento interaktivní park nabízí mnoho možností prozkoumat vesmír a kosmické technologie. Vstupte do vesmírného modulu, pozorujte hvězdy v planetáriu nebo navštivte expozice o historii vesmíru. Cité de l'Espace je zážitek, který si nenecháte ujít.

 • Bazilika svatého Saturnina z Toulouse
   

  Bazilika svatého Saturnina z Toulouse

  Bazilika svatého Saturnina z Toulouse je jednou z nejvýznamnějších románských památek ve Francii. Nachází se v srdci města a je zapsána na seznamu UNESCO. Interiér je zdoben nádhernými freskami a sochami. Bazilika je pojmenována po svatém Saturninovi, prvním biskupovi Toulouse, jehož ostatky jsou zde uloženy. Navštivte toto historické místo a užijte si jeho neopakovatelnou atmosféru.

 • Jakobínský klášter v Toulouse
   

  Jakobínský klášter v Toulouse

  Jakobínský klášter v Toulouse je jedním z nejvýznamnějších gotických kostelů ve Francii. Jeho slavnostní interiér je zdobený nádhernými vitrážemi a sochami. V klášteře najdete také hrobku slavného francouzského filosofa Thomase Aquinase. Pro milovníky historie a architektury je návštěva tohoto místa nezapomenutelným zážitkem.

 • English: Les abattoirs - Toulouse Museum of Modern Art - Facade by Urbain Vitry.
   

  Les Abattoirs

  Les Abattoirs je muzeum moderního a současného umění v Toulouse. Nachází se v bývalé jatkárně a nabízí návštěvníkům rozmanitou sbírku uměleckých děl, včetně děl Picassa a Miróa. Muzeum je také místem pro výstavy a kulturní akce. Pokud hledáte umělecký zážitek v Toulouse, Les Abattoirs jsou tím pravým místem pro vás.

 • Jardin des Plantes
   

  Jardin des Plantes

  Jardin des Plantes v Toulouse je krásně upravený botanický zahradní komplex, který nabízí příjemné procházky mezi rostlinami z celého světa. Kromě toho zde najdete i několik muzeí, které vás seznámí s historií zahrady a přírodovědnými exponáty. Pro milovníky přírody a zahrad doporučujeme navštívit tuto oázu klidu v srdci Toulouse.

Počasí Toulouse

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Toulouse

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Legolend v Dánsku
✈️ Zpátečka
🎉 755 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
👍 899 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
🤩 730 Kč
Ohrid
✈️ Zpátečka
🎉 810 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz