Tozeur - Musée Dar Cheraït à Tozeur (Tunisie).

Letenky do Tozeur

Hledáte levné letenky do destinace Tozeur? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Tozeur

Tozeur leží ve státě Tunisko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Tozeur navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
TuniskoTunisko

Stručně a jasně

Stát
Tunisko
Letiště
1 letiště (TOE)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Tozeur.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 37min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Tozeur Nefta International Airport se nachází 3 km od centra města Tozeur.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Tozeur od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Tozeur je letiště Tozeur Nefta International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Tozeur Nefta International Airport (TOE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Tozeur je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Tozeur

K cestě do destinace Tozeur lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Tozeur - 10 míst co vidět .

 • Chak Wak Park
   

  Chak Wak Park

  Chak Wak Park v Tozeuru je neuvěřitelným zážitkem pro všechny návštěvníky. Park nabízí nejen krásné okolí, ale také 3D vzdělání o evoluci, historii a náboženství. Mezi největší atrakce patří životní velikosti repliky dinosaurů, galerie ikon světových náboženství a fascinující historie Hannibala a kartaginských válek. Navíc se zde nachází skvělé restaurace, pizzerie a kavárny. Chak Wak Park je skvělým místem pro zábavu a učení pro celou rodinu.

 • Dar Cherait Museum
   

  Dar Cherait Museum

  Dar Charaït Museum v Tozeuru je skvělým místem, kde se můžete seznámit s tradičními tuniskými kostýmy, uměním a artefakty. Muzeum se nachází v restaurovaném paláci a nabízí výstavy keramiky, šperků, kostýmů a dalších starožitností. V hlavním nádvoří se nachází repliky scén z tuniského života, včetně ložnice posledního beye, palácových scén, typické kuchyně, hammamu, svatebních scén a beduínského stanu. Dar Charaït Museum je skvělou zastávkou pro všechny, kteří chtějí poznat tuniskou kulturu a historii.

 • Chak Wak
   

  Chak Wak

  Tozeur je město v Tunisku, které je známé svým rozmanitým folklórem a tradičními řemesly, jako je výroba košíků a tkaní koberců. Mezi nejvýznamnější atrakce patří Staré město, kde se nachází řada historických budov a tržiště, kde můžete nakupovat místní suvenýry. Další oblíbenou atrakcí je oáza Chak Wak, která nabízí krásné výhledy a možnost procházek po zelených zahradách a palmových hájích.

 • Tozeur Market
   

  Tozeur Market

  Tozeurský trh je jedním z největších trhů v Tunisku a nabízí autentický zážitek z místní kultury. Nachází se v centru města a nabízí širokou škálu tradičních produktů, jako jsou koření, koberce, keramika a mnoho dalšího. Pro milovníky místních specialit je tu také velký výběr čerstvého ovoce a zeleniny. Trh je nejlepší navštívit brzy ráno, kdy je zde méně lidí a nabídka je nejširší.

 • Eden Palm Tresors de l'Oasis
   

  Eden Palm Tresors de l'Oasis

  Eden Palm Tresors de l'Oasis je oázou klidu a pohody v Tozeuru. Tento luxusní resort nabízí moderní pokoje s výhledem na palmový háj a bazén. Hosté si mohou vychutnat kulinářské speciality v restauraci s terasou nebo si odpočinout v lázních s tureckou lázní a saunou. Pro aktivní odpočinek je k dispozici fitness centrum a tenisové kurty. Tento resort je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v tuniské poušti.

Počasí Tozeur

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Tozeur

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Bilbao centrum
porto
🤘 Multi-city
🤩 2 199 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz