Tunis - Tunis Tunisia February 2013

Letenky do Tunis

Hledáte levné letenky do destinace Tunis? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Tunis

Tunis leží ve státě Tunisko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Tunis navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
TuniskoTunisko

Stručně a jasně

Stát
Tunisko
Letiště
1 letiště (TUN)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Tunis.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 10min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Tunis Carthage International Airport se nachází 6 km od centra města Tunis.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Tunis od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Tunis je letiště Tunis Carthage International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Tunis Carthage International Airport (TUN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Tunis je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Tunis

K cestě do destinace Tunis lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Tunis - 23 míst co vidět .

 • Bardo National Museum
   

  Bardo National Museum

  Navštivte Národní muzeum Bardo v Tunisu a objevte bohatou historii a kulturu Tuniska. Muzeum se nachází v krásném paláci z 19. století, kde jsou vystaveny nádherné mozaiky, sochy a další umělecké předměty z období antiky a islámu. Muzeum je největší v zemi a nabízí fascinující pohled na bohatství a rozmanitost tuniského dědictví.

 • Bab el Bhar
   

  Bab el Bhar

  Bab el Bhar, známá také jako Porte De France, je jednou z nejvýznamnějších památek v Tunisu. Tato impozantní brána byla postavena v 19. století a sloužila jako vstup do mediny. Dnes je to oblíbené místo pro turisty, kteří sem přicházejí obdivovat její architekturu a historii. Navštivte Bab el Bhar a zažijte kousek tuniské kultury a historie v samém srdci města Tunis.

 • Cathedral of St. Vincent de Paul
   

  Cathedral of St. Vincent de Paul

  Katedrála sv. Vincence de Paula v Tunisu je největším katolickým kostelem v zemi. Postavena byla ve 19. století a sloužila jako hlavní kostel francouzské koloniální správy. Dnes je to významné místo pro místní věřící a turisty, kteří obdivují její nádhernou architekturu a historii. Navštivte katedrálu a ochutnejte atmosféru této krásné památky v Tunisu.

 • North Africa American Cemetery and Memorial
   

  North Africa American Cemetery and Memorial

  Severoafrický americký hřbitov a památník je místem, které vás nechává bez dechu. Toto místo připomíná oběti druhé světové války a slouží jako památník pro ty, kteří se obětovali za svobodu. Najdete zde krásné zahrady a památník, který je zasvěcen hrdinům, kteří položili své životy za svobodu a mír. Navštivte toto místo a uctěte si památku na ty, kteří položili své životy za lepší svět.

 • Lake of Tunis
   

  Lake of Tunis

  Jezero Tunis je krásným místem pro odpočinek a relaxaci. Nachází se nedaleko centra města Tunis a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. V okolí je možné podniknout procházku nebo se vydat na vodní sporty. Jezero Tunis patří mezi největší jezera v Tunisku a je oblíbeným místem pro pikniky a rodinné výlety. Navštivte toto krásné místo a užijte si klid a pohodu v příjemném prostředí jezera Tunis.

Počasí Tunis

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Tunis

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz