vancouver,Kanada

Letenky do Vancouveru

Hledáte levné letenky do Vancouveru? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Vancouver

Vancouver leží ve státě Kanada. Město je primárně obsluhováno 2 letišti. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Vancouver navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Vancouveru přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
KanadaKanada
🌲 Příroda
🏞️ Národní parky
👀 Památky
📜 Historie
🏛️ Architektura
⛰ hory

Stručně a jasně

Stát
Kanada
Letiště
2 letiště (YVR,CXH)
Časový posun
-9h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Vancouver.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 42min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Vancouver International Airport se nachází 11 km od centra města Vancouver.

Letiště Vancouver Coal Harbour se nachází 1 km od centra města Vancouver.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Vancouver od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Vancouver jsou a letiště Vancouver International Airport. letiště Vancouver Coal HarbourPoblíž ale najdete i tato letiště: a Vancouver International Airport (YVR). Vancouver Coal Harbour (CXH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Vancouver je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Vancouver

K cestě do destinace Vancouver lze využít 2 letiště.

Co vidět v Vancouveru

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 32 míst, co vidět v Vancouveru .

 • Stanley Park
   

  Stanley Park

  Stanley Park je největší park v Kanadě a jedním z největších městských parků na světě. Nachází se v blízkosti centra Vancouveru a nabízí nádhernou přírodu, vodopády, pláže a mnoho aktivit pro rodiny i jednotlivce. Projděte se po promenádách, užijte si výhled na město z vyhlídek nebo navštivte akvárium. Vstup do parku je zdarma a otevřený po celý rok.

 • Queen Elizabeth Park
   

  Queen Elizabeth Park

  Queen Elizabeth Park je krásný park v centru Vancouveru, který nabízí úchvatné výhledy na město a horu Baker. Park je plný květinových zahrad a jezero, kde si můžete vypůjčit loďku. Pro milovníky botaniky je zde botanická zahrada s více než 150 000 rostlinami. Vstup do parku je zdarma a je to skvělé místo na piknik nebo pro procházku v přírodě.

 • Science World
   

  Science World

  Science World v Vancouveru je skvělým místem pro rodinné výlety a objevování vědy. Interaktivní expozice, planetárium a IMAX kino nabízejí zábavu i vzdělání pro všechny věkové kategorie. Science World se nachází v srdci města a nabízí nezapomenutelný zážitek pro každého návštěvníka.

 • Vancouver Aquarium
   

  Vancouver Aquarium

  Vancouver Aquarium je skvělým místem pro milovníky mořských živočichů. Tento akvárium nabízí neuvěřitelné zážitky a interaktivní programy pro návštěvníky všech věkových kategorií. Poznejte tajemství podmořského světa a uvidíte mnoho druhů ryb, medúz, korálů, želv a mnoho dalších. Navštivte Vancouver Aquarium a zažijte nezapomenutelnou zábavu pro celou rodinu!

 • Botanická zahrada VanDusen
   

  Botanická zahrada VanDusen

  Botanická zahrada VanDusen nabízí návštěvníkům krásné výhledy na město Vancouver. Tento rozsáhlý park je domovem pro mnoho druhů rostlin a květin. Procházejte se po zahradách a užívejte si klidného odpočinku v krásné přírodě. Vstupné do zahrady je 11 CAD a je otevřená denně od 10:00 do 17:00 hodin. Určitě si zde užijete nezapomenutelný zážitek!

Počasí v Vancouveru

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Vancouver

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Bilbao centrum
porto
🤘 Multi-city
🤩 2 199 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz