Vaxjo - Cathedral of Växjö, Sweden

Letenky do Vaxjo

Hledáte levné letenky do destinace Vaxjo? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Vaxjo

Vaxjo leží ve státě Švédsko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Vaxjo navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ŠvédskoŠvédsko

Stručně a jasně

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (VXO)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Vaxjo.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 13min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Vaxjo Kronoberg Airport se nachází 7 km od centra města Vaxjo.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Vaxjo od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Vaxjo je letiště Vaxjo Kronoberg Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Vaxjo Kronoberg Airport (VXO)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Vaxjo je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Vaxjo

K cestě do destinace Vaxjo lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Vaxjo - 10 míst co vidět .

 • Vaxjo Domkyrka
   

  Vaxjo Domkyrka

  Vaxjo Domkyrka, také známá jako Katedrála Växjö, je největší kostel ve Växjö a jednou z nejvýznamnějších památek v celém regionu Småland. Katedrála byla postavena v 12. století a nabízí návštěvníkům nádherné umělecké dílo a architekturu. Užijte si klidné procházky po zahradách a uctěte si historii tohoto krásného místa.

 • Linnéparken
   

  Linnéparken

  Linnéparken je krásný park v centru města Vaxjo. Park nabízí klidné a příjemné prostředí pro odpočinek a relaxaci. Můžete se projít po krásné zeleni, navštívit zahradu s květinami nebo se podívat na sochy a umělecká díla. Linnéparken je ideálním místem pro pikniky a procházky s rodinou nebo přáteli. Navštivte tento park a užijte si krásný den v přírodě.

 • Medley Vaxjo Simhall & Aqua Mera
   

  Medley Vaxjo Simhall & Aqua Mera

  Medley Vaxjo Simhall & Aqua Mera je moderní plavecký areál, který nabízí nejen bazény, ale i sauny a fitness centrum. Vhodný pro celou rodinu, kde si každý najde to své. Užijte si relaxaci v parních lázních nebo se protáhněte na cvičebních strojích. Pro děti je zde k dispozici aquapark s tobogány a vodopády. Vstupné je velmi přijatelné a určitě stojí za návštěvu.

 • Swedish Emigrant Institute
   

  Swedish Emigrant Institute

  Navštivte Švédský institut pro emigranty, kde se dozvíte více o historii emigrace ze Švédska. Muzeum nabízí zajímavé informace o životě a osudech emigrantů, kteří opouštěli svou vlast v minulosti. Vstupné je zdarma a prohlédnout si můžete mnoho zajímavých exponátů. Určitě neváhejte a zavítejte sem během své návštěvy Vaxja.

 • Granhults Kyrka
   

  Granhults Kyrka

  Granhults Kyrka je malebný kostel v městečku Vaxjo. Tento historický kostel byl postaven v 18. století a nabízí návštěvníkům krásné interiéry a klidné prostředí. Užijte si okouzlující atmosféru tohoto místa a poznejte historii této oblasti. Pokud hledáte klidnou a pohodovou zastávku během své cesty, Granhults Kyrka je tím pravým místem pro vás.

Počasí Vaxjo

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Vaxjo

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Malta - zátoka
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč

Červnové letenky na Maltu

Malta
Před 33 hodinami
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz