Letenky do Velas

Hledáte levné letenky do destinace Velas? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Velas

Velas leží v Portugalska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Velas navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
PortugalskoPortugalsko

Stručně a jasně

Stát
Portugalsko
Letiště
1 letiště (SJZ)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Velas.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 4h 43min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Sao Jorge Airport se nachází 13 km od centra města Velas.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Velas od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Velas je letiště Sao Jorge Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Sao Jorge Airport (SJZ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Velas je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Velas

K cestě do destinace Velas lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Velas - 12 míst co vidět .

 • Arco Natural de Velas
   

  Arco Natural de Velas

  Arco Natural de Velas je přírodní skalní oblouk nacházející se na ostrově São Jorge v Azorských ostrovech. Tento impozantní útvar je oblíbeným místem pro turisty a fotografy, kteří sem přicházejí obdivovat nádherný výhled na oceán a okolní krajinu. Vstup na místo je zdarma a je otevřeno po celý rok. Navštivte Arco Natural de Velas a užijte si krásy přírody Azorských ostrovů!

 • Fajã dos Cubres
   

  Fajã dos Cubres

  Fajã dos Cubres je kouzelné místo na Azorských ostrovech, které stojí za návštěvu. Tento malebný záliv obklopený zelenými kopcemi a útesy nabízí úchvatné výhledy na Atlantik. Můžete si zde užít klidné chvíle na pláži, prozkoumat okolní přírodu nebo ochutnat místní speciality v nedaleké restauraci. Fajã dos Cubres je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci v příjemném prostředí.

 • Parque Florestal das Sete Fontes
   

  Parque Florestal das Sete Fontes

  Parque Florestal das Sete Fontes je ideálním místem pro milovníky přírody. Nachází se v krásném městě Velas a nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy a klidnou atmosféru. V parku můžete vidět mnoho druhů rostlin a zvířat, a užít si tak příjemný pobyt v přírodě. Doporučujeme si přinést piknikový koš a užít si odpoledne na zelené trávě.

 • Miradouro da Fajã dos Cubres
   

  Miradouro da Fajã dos Cubres

  Miradouro da Fajã dos Cubres je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a krásný výhled na okolní krajinu. Nachází se v blízkosti města Velas na Azorských ostrovech. Tento úchvatný rozhled je ideální pro ty, kteří chtějí zažít nádherné východy a západy slunce. Navštivte Miradouro da Fajã dos Cubres a nechte se unést krásou přírody Azorských ostrovů.

 • Miradouro da Fajã do Ouvidor
   

  Miradouro da Fajã do Ouvidor

  Miradouro da Fajã do Ouvidor je nádherné vyhlídkové místo na Azorských ostrovech. Zdejší pohled na zelené útesy a modré moře je nezapomenutelný. Díky tomu, že se jedná o méně známou lokalitu, můžete si užít klid a ticho. Určitě nevynechejte tuto skvostnou přírodní atrakci na své cestě po Azorských ostrovech.

Počasí Velas

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Velas

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz