Vila Real - Pottery - Hand made – Bisalhães - Vila Real - Portugal

Letenky do Vila Real

Hledáte levné letenky do destinace Vila Real? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Vila Real

Vila Real leží v Portugalska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Vila Real navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
PortugalskoPortugalsko

Stručně a jasně

Stát
Portugalsko
Letiště
1 letiště (VRL)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Vila Real.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 44min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Vila Real Airport se nachází 3 km od centra města Vila Real.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Vila Real od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Vila Real je letiště Vila Real Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Vila Real Airport (VRL)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Vila Real je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Vila Real

K cestě do destinace Vila Real lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Vila Real - 15 míst co vidět .

 • Parque Natural do Alvão
   

  Parque Natural do Alvão

  Parque Natural do Alvão je krásný přírodní park v blízkosti města Vila Real. Tento park nabízí nádherné výhledy na horu Marão a řeku Olo. Zdejší příroda je plná zeleně, vodopádů a malebných vesniček. Pro milovníky turistiky a cyklistiky je to ideální místo k prozkoumání. Užijte si klid a krásu portugalské přírody v Parque Natural do Alvão.

 • Casa de Mateus
   

  Casa de Mateus

  Casa de Mateus, nebo také Mateus Palace, je krásný barokní palác ležící ve městě Vila Real. Palác byl postaven v 18. století a je obklopen krásnou zahradou s fontánami a sochami. Interiéry paláce jsou bohatě zdobené a ukrývají mnoho uměleckých děl. Navštivte Casa de Mateus a prozkoumejte krásu portugalského baroka.

 • Kartódromo Vila Real
   

  Kartódromo Vila Real

  Navštivte Kartódromo Vila Real a zažijte adrenalinový zážitek na jedné z nejlepších kartových tratí v Evropě. Nachází se v blízkosti města Vila Real a nabízí nejen závody pro zkušené jezdce, ale i možnost vyzkoušet si karting pro začátečníky. Užijte si den plný zábavy a soutěžení s rodinou nebo přáteli na této moderní a bezpečné trati.

 • Cathedral of Vila Real
   

  Cathedral of Vila Real

  Katedrála v Vila Realu je jednou z nejvýznamnějších památek portugalského města. Stavba byla dokončena v 18. století a je postavena v barokním stylu. Interiér katedrály zdobí nádherné fresky a sochy, které připomínají bohatou historii tohoto místa. Navštivte katedrálu a užijte si jedinečnou atmosféru tohoto historického místa.

 • Douro Museum
   

  Douro Museum

  Douro Museum je fascinující muzeum, které se nachází v historickém centru města Vila Real. Muzeum nabízí poutavý pohled na historii a kulturu regionu Douro, který je proslulý svými vinicemi a vinařskou tradicí. Návštěvníci mohou vidět mnoho exponátů, včetně nástrojů používaných při výrobě vína, a naučit se více o procesu výroby vína v této oblasti. Douro Museum je ideálním místem pro ty, kteří chtějí objevovat kulturní poklady Portugalska.

Počasí Vila Real

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Vila Real

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
malaga
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 43 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz