Visby - Visby panorama från klinten

Letenky do Visby

Hledáte levné letenky do destinace Visby? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Visby

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Visby navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
ŠvédskoŠvédsko

Stručně a jasně

Stát

Švédsko

Letiště

1 letiště (VBY)

Časový posun

Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Visby.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 22min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Visby Airport se nachází 4 km od centra města Visby.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Visby od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Visby je letiště Visby Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Visby Airport (VBY)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Visby je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Visby

K cestě do destinace Visby lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Visby - 15 míst co vidět .

 • St. Nicolai Ruin
   

  St. Nicolai Ruin

  Ruiny kostela sv. Mikuláše jsou jednou z nejnavštěvovanějších památek v městě Visby na švédském ostrově Gotland. Tyto zříceniny nejen poskytují pohled na krásné středověké zdi a oblouky, ale také z něj nabízejí úchvatný výhled na okolní krajinu. Přijďte a prožijte nezapomenutelný zážitek při procházce těmito historickými ruinami.

 • Gallows on Gotland (near Visby), Sweden.
   

  Galgberget, Visby

  Galgberget je kopec v centru Visby, který nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Tento historický kopec byl v minulosti místem poprav a dnes je oblíbeným místem pro procházky a pikniky. Navštivte Galgberget a užijte si klidnou atmosféru a nádherný výhled na krásné město Visby.

 • S:ta Karin ruin
   

  S:ta Karin ruin

  Návštěva ruin kostela sv. Kateřiny v městě Visby je nezapomenutelným zážitkem. Tento kostel byl postaven ve 13. století a zůstal nedokončený. Dnes z něj zbyly jen zříceniny, které jsou důkazem historie a kultury Gotlandu. Kostel se nachází v blízkosti městských hradeb a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte tuto památku a prožijte jedinečnou atmosféru středověku.

 • Sweden, Island of Gotland, Visby. Detail from Viking carved rune stones in the Historical Museum of Gotland
   

  Gotland Museum

  Gotlandské muzeum je jednou z nejvýznamnějších kulturních institucí na Gotlandu. Nachází se v historickém centru města Visby a nabízí návštěvníkům poutavý pohled na historii a kulturu ostrova. Expozice zahrnují archeologické nálezy, umělecká díla a mnoho dalších zajímavostí. Prozkoumejte tuto fascinující část švédské historie a objevte tajemství Gotlandu v Gotlandském muzeu.

 • DBW's Botanical Garden
   

  DBW's Botanical Garden

  Navštivte nádhernou botanickou zahradu DBW v městě Visby. Tato zahrada nabízí nejen krásné rostliny, ale také klidnou atmosféru a úžasný výhled na okolní krajinu. Pro milovníky přírody je to ideální místo k odpočinku a procházkám. Vstupné je zdarma, takže si určitě nechte tuto návštěvu ujít!

Počasí Visby

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Visby

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Manchester
✨ Víkendovka
😎 1 867 Kč
benatky
Paříž
🤘 Multi-city
🤩 1 889 Kč
Pafos
✈️ Zpátečka
👍 1 077 Kč

Last minute letenky na Kypr

Kypr
Před 11 hodinami
malaga
✈️ Zpátečka
👍 2 406 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🔥 11 790 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
👍 1 324 Kč

Jarní letenky do Apulie

Itálie
Před 47 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz