Westray - Poppies at Papa Westray

Letenky do Westray

Hledáte levné letenky do destinace Westray? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Westray

Westray leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Westray navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (WRY)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Westray.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 10min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Westray Airport se nachází 6 km od centra města Westray.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Westray od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Westray je letiště Westray Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Westray Airport (WRY)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Westray je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Westray

K cestě do destinace Westray lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Westray - 10 míst co vidět .

 • Brough of Birsay
   

  Brough of Birsay

  Brough of Birsay je malebný ostrov na severu Skotska. Překrásná krajina, historické památky a výhled na moře jsou ideální pro romantickou procházku. Prozkoumejte zříceniny starobylého hradu a užijte si výhled na okolní krajinu. Pro milovníky přírody je zde mnoho druhů ptáků a možnost pozorování tuleně. Navštivte toto kouzelné místo a nechte se unést atmosférou Skotska.

 • Westray Heritage Trust
   

  Westray Heritage Trust

  Westray Heritage Trust je ideálním místem pro milovníky historie. Tento muzeum nabízí fascinující pohled na minulost ostrova, včetně archeologických nálezů a tradic místních obyvatel. Navštivte Westray Heritage Trust a prohlédněte si výstavy, které vám přiblíží historii a kulturu tohoto krásného ostrova. Určitě stojí za návštěvu!

 • Castle o'Burrian
   

  Castle o'Burrian

  Castle o'Burrian je starobylá pevnost na ostrově Westray na Orknejích. Postavena byla v 16. století a sloužila k obraně ostrova proti nájezdům Vikingů. Dnes zde můžete vidět ruiny pevnosti, které nabízejí nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte tento historický symbol bojovnosti a odvahy a prozkoumejte tajemství minulosti Orknejích.

 • Noup Head Lighthouse
   

  Noup Head Lighthouse

  Maják Noup Head se nachází na útesu zvaném Noup Head na ostrově Westray. Tento maják byl postaven v roce 1898 a je jedním z nejkrásnějších na Orknejích ostrovech. Navštivte tento maják a užijte si nádherné výhledy na okolní krajinu a moře. V okolí se také nachází řada pěších tras, které vám umožní prozkoumat tuto krásnou oblast.

 • Noltland Castle
   

  Noltland Castle

  Hrad Noltland je půvabná historická památka na ostrově Westray. Byl postaven v 16. století a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Prozkoumejte tajemné podzemí hradu a objevte jeho fascinující historii. Navštivte tento hrad a užijte si nezapomenutelný zážitek z cestování do minulosti.

Počasí Westray

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Westray

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 11 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Ibiza
⏰ Last minute
👌 860 Kč

LM letenky na Ibizu

Španělsko
Před 37 hodinami
korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz