Worcester - The iron bridge at Elm park in Worcester, MA.

Letenky do Worcester

Hledáte levné letenky do destinace Worcester? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Worcester

Worcester leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Worcester navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (ORH)
Časový posun
-6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Worcester.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 7h 30min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Worcester Regional Airport se nachází 6 km od centra města Worcester.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Worcester od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Worcester je letiště Worcester Regional Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Worcester Regional Airport (ORH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Worcester je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Worcester

K cestě do destinace Worcester lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Worcester - 16 míst co vidět .

 • Worcester Art Museum
   

  Worcester Art Museum

  Worcester Art Museum nabízí nejen krásné umělecké sbírky, ale také zajímavé výstavy a kulturní akce. Nachází se v srdci města Worcester a je jedním z nejvýznamnějších muzeí v Nové Anglii. Zahrnuje více než 38 000 uměleckých děl od starověku po současnost. Navštivte toto muzeum a objevte neuvěřitelnou krásu umění z celého světa.

 • EcoTarium
   

  EcoTarium

  EcoTarium vás zavede na cestu přírodou a vědou. Muzeum nabízí interaktivní expozice, planetárium a zoo. Prozkoumejte výstavy o životě v lesích, na mořském dně a ve vesmíru. Navštivte zvířata, jako jsou medvědi, sovy a hadi. EcoTarium je ideálním místem pro rodiny i jednotlivce, kteří chtějí objevovat a učit se nové věci.

 • Exhibit in the Higgins Armory Museum, 100 Barber Avenue, Worcester, Massachusetts, USA. The museum permitted photography without any restriction,…
   

  Higgins Armory Museum

  Higgins Armory Museum je fascinující muzeum v centru města Worcester. Nabízí neuvěřitelné sbírky zbraní a brnění z celého světa, včetně některých z nejvzácnějších a nejvýznamnějších exponátů. Vstupte do historie a prozkoumejte tuto jedinečnou sbírku, která vám poskytne fascinující pohled na minulost.

 • Elm Park
   

  Elm Park

  Elm Park je krásným místem, které stojí za návštěvu v Worcestru. Park nabízí klidné procházky podél jezera, pikniky na trávě a sportovní aktivity. Nezapomeňte navštívit historické památky v parku, jako jsou kamenné mosty a fontány. Elm Park je ideální pro odpočinek od rušného města a prožití příjemného dne s rodinou a přáteli.

 • Newton Hill at Elm Park
   

  Newton Hill at Elm Park

  Newton Hill v Elm Parku je ideálním místem pro piknik nebo procházku v přírodě. Tento krásný kopec nabízí nádherné výhledy na město Worcester a okolní krajinu. Pro milovníky sportu jsou k dispozici tenisové kurty a hřiště na košíkovou. Pokud hledáte klidné místo pro odpočinek v přírodě, Newton Hill je tím pravým místem pro vás.

Počasí Worcester

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Worcester

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz