Letenky do Yanbu Al Bahr

Hledáte levné letenky do destinace Yanbu Al Bahr? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Yanbu Al Bahr

Yanbu Al Bahr leží ve státě Saúdská Arábie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Yanbu Al Bahr navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
Saúdská ArábieSaúdská Arábie

Stručně a jasně

Stát
Saúdská Arábie
Letiště
1 letiště (YNB)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Yanbu Al Bahr.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 4h 43min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Yenbo Airport se nachází 19 km od centra města Yanbu Al Bahr.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Yanbu Al Bahr od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Yanbu Al Bahr je letiště Yenbo Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Yenbo Airport (YNB)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Yanbu Al Bahr je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Yanbu Al Bahr

K cestě do destinace Yanbu Al Bahr lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Yanbu Al Bahr - 9 míst co vidět .

 • Yanbu Lake Park
   

  Yanbu Lake Park

  Park Yanbu Lake je krásným místem pro odpočinek v Yanbu Al Bahr. Park nabízí nádherný výhled na jezero a okolní krajinu. Můžete zde relaxovat na trávě, projít se po stezkách nebo si zahrát sportovní aktivity. Vstup do parku je zdarma a je otevřen po celý den. Navštivte Park Yanbu Lake a užijte si příjemný den v přírodě.

 • كورنيش الشاطي الشمالي ينبع البحر
   

  كورنيش الشاطي الشمالي ينبع البحر

  Užijte si nádherné výhledy na moře a pláž na Corniche Al Shatee Al Shamali v Yanbu Al Bahr. Tento pobřežní průvodce vás provede přes krásné pláže a nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu. Užijte si slunce, koupání a písečné duny, a užijte si klid a relaxaci na této nádherné pláži v Saudské Arábii.

 • Waterfront Industrial Yanbu
   

  Waterfront Industrial Yanbu

  Přístavní průmysl Yanbu je největší průmyslové centrum v Saúdské Arábii. Nachází se na pobřeží Rudého moře a nabízí návštěvníkům jedinečný pohled na moderní průmyslové komplexy a lodě přistávající v přístavu. Pro milovníky techniky a průmyslu je toto místo nevynechatelná zastávka na cestě po Saúdské Arábii.

 • Yanbu Cornishe
   

  Yanbu Cornishe

  Yanbu Cornishe je nezapomenutelným zážitkem pro návštěvníky Saudské Arábie. Tento pobřežní bulvár nabízí nádherný výhled na Rudé moře a okolní hory. Procházka po Yanbu Cornishe je ideální způsob, jak si užít krásu pobřeží a zároveň se seznámit s místní kulturou a atmosférou. Navštivte Yanbu Cornishe a zažijte nezapomenutelné dobrodružství v Saudské Arábii!

 • googleusercontent.com
   

  Yanbu Lake

  Yanbu Lake je krásné místo, které stojí za návštěvu při cestě do Yanbu Al Bahr. Tento malebný jezírko nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a je ideální pro odpočinek a relaxaci. Pro milovníky přírody je Yanbu Lake skvělým místem pro pozorování zvířat a ptáků. Navštivte Yanbu Lake a užijte si klid a krásu přírody v srdci Saúdské Arábie.

Počasí Yanbu Al Bahr

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Yanbu Al Bahr

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz