Yaren District - A limestone karst on Nauru Island as a result of the over-mining of phosphate.

Letenky do Yaren District

Hledáte levné letenky do destinace Yaren District? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Yaren District

Yaren District leží ve státě Nauru. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Yaren District navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Oceánie
NauruNauru

Stručně a jasně

Stát
Nauru
Letiště
1 letiště (INU)
Časový posun
+10h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Yaren District.

Lety z Prahy obvykle trvají víc než 16.153764558916667 hodin. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Nauru International Airport se nachází km od centra města Yaren District.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Yaren District od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Yaren District je letiště Nauru International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Nauru International Airport (INU)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Yaren District je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Yaren District

K cestě do destinace Yaren District lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Yaren District - 4 míst co vidět .

 • Naoero Museum
   

  Naoero Museum

  Naoero Museum je fascinující muzeum na ostrově Nauru. Toto muzeum nabízí jedinečný pohled na historii a kulturu ostrova, stejně jako na jeho přírodu a ekosystém. Návštěvníci si zde mohou prohlédnout sbírky uměleckých děl, historických artefaktů a přírodních exponátů. Naoero Museum je skvělým místem pro poznání ostrovního života a jeho bohaté historie.

 • Moqua Well
   

  Moqua Well

  Moqua Well je historická studna, která se nachází v okrese Yaren na ostrově Nauru. Studna byla vyhloubena v roce 1901 během německé koloniální éry a sloužila jako zdroj pitné vody pro obyvatele ostrova. Dnes je studna významnou turistickou atrakcí, která připomíná bohatou historii ostrova. Navštivte Moqua Well a prožijte jedinečný zážitek z návštěvy Nauru.

 • Placeholder image.
   

  Yaren

  Yaren District je hlavním městem a administrativním centrem Nauru. Město leží na pobřeží Tichomořského oceánu a je obklopeno korálovými útesy. Navštivte Nauru Museum, kde se dozvíte o historii a kultuře ostrova, nebo se vydejte na procházku do Buada Lagoon, která nabízí krásný výhled na ostrov a okolní moře. Yaren je ideální destinací pro ty, kteří hledají klid a ticho v exotickém ráji.

 • Parliament House
   

  Parliament House

  Parliament House v Yaren Districtu je sídlem vlády Nauru, malého ostrovního státu v jižním Tichomoří. Budova se nachází v centru hlavního města a je otevřená pro veřejnost. Navštivte Parlament a dozvězte se více o politické historii Nauru. Vstup je zdarma, ale nezapomeňte na slušné oblečení a respekt k místním zvyklostem.

Počasí Yaren District

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Yaren District

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 1 470 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🔥 1 717 Kč
kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz