Kréta, Řecko, moře, dovolená, západ slunce

Prodloužený víkend Crete Island

Plánujete prodloužený víkend do destinace Crete Island? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Crete Island

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Crete Island na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Richtis Gorge, Malia Minoan Palace, The Palace of Knossos a mnoho dalších. Crete Island se nachází ve Řecku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Crete Island je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát

Řecko

Letiště

1 letiště (JSH)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Crete Island - 15 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Richtis Gorge

  Richtis Gorge je jedním z nejkrásnějších přírodních úkazů na ostrově Kréta. Tato malebná soutěska nabízí úchvatné výhledy na horské vrcholky a průzračnou řeku, která protéká údolím. Procházka po Richtis Gorge je nezapomenutelným zážitkem pro milovníky přírody. Doporučujeme navštívit v letních měsících, kdy se můžete osvěžit v řece a užít si krásné koupání.

 •  

  Malia Minoan Palace

  Navštivte Minojský palác Malia na Krétě a prozkoumejte tajemství této starověké civilizace. Palác byl postaven před více než 4000 lety a byl významným centrem obchodu a kultury. Obdivujte fresky a sochy, které dokazují mistrovství minojských umělců. Procházejte se po nádvořích a užijte si výhled na okolní krajinu. Tento historický skvost je nutností pro každého návštěvníka Kréty.

 •  

  The Palace of Knossos

  Palác Knossos je největší a nejvýznamnější minojskou památkou na Krétě. Tento starověký palác byl postaven před více než 3 500 lety a je považován za první evropský palác. Navštivte toto místo a prozkoumejte zbytky obrovského paláce, který kdysi sloužil jako politické a náboženské centrum minojské civilizace.

 • wikimedia.org
   

  Heraklion Archaeological Museum

  Archeologické muzeum v Heraklionu je největší muzeum na Krétě a ukrývá mnoho artefaktů z minulosti ostrova. Vystavené předměty, jako jsou sochy, keramika a fresky, ukazují bohatou historii Kréty od prehistorických dob až po římské období. Muzeum je ideálním místem pro milovníky historie a kultury, kteří chtějí prozkoumat tuto krásnou část Řecka.

 •  

  Aquaworld Aquarium

  Aquaworld Aquarium je jedním z největších akvárií na Krétě a nabízí pohled na tisíce fascinujících mořských tvorů. V akváriu se nachází mnoho druhů ryb, žraloků, mořských plžů a korálů. Pro milovníky podvodního světa je toto místo nejlepší volbou. Vstupenky lze zakoupit online a tím ušetřit čas při návštěvě akvária.

Letiště k destinaci Crete Island

K cestě do destinace Crete Island lze využít 1 letiště.

Crete Island - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 12 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz