Prodloužený víkend Řešov

Plánujete prodloužený víkend do destinace Řešov? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Řešov

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Řešov na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Rzeszów Castle, Museum of Cartoon Movies , Rzeszów Main Railway Station a mnoho dalších. Řešov se nachází ve státě Polsko přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Řešov je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
PolskoPolsko

Rychlý přehled

Stát

Polsko

Letiště

1 letiště (RZE)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Řešov - 20 míst co vidět .

 •  

  Rzeszów Castle

  Zámek Rzeszów je jedním z hlavních symbolů města Rzeszów. Byl přestavěn mezi lety 1902 a 1906 na místě původního hradu rodu Lubomirských. Nachází se mezi ulicemi Aleja Pod Kasztanami, Aleja Lubomirski, Chopinova ulice, náměstím Śreniawitów a ulicí plukovníka Lis-Kuly. Dnes slouží jako sídlo krajského soudu, přičemž do roku 1981 fungoval jako věznice. Na místě hradu stála pevnost již od 16. století, kterou v 17. století rozšířil Mikołaj Spytek Ligęza.

 •  

  Museum of Cartoon Movies

  Muzeum Dobranocek w Rzeszowie je skvělým zážitkem pro děti i dospělé. Toto kouzelné muzeum v centru města vás okamžitě přenese zpět do dětství. Prezentuje sbírky Wojciecha Jamy, které zahrnují loutky z kukiełkowych filmů, hračky, knihy, plakáty, filatelistické hodnoty a mnoho dalšího. Ozdobou sbírky jsou originální loutky z filmů Przygody Misia Colargola, Miś Uszatek, Plastusiowy pamiętnik, Kolorowy świat Pacyka, Maurycy i Hawranek. Muzeum Dobranocek je ideálním místem pro rodinnou zábavu a nostalgickou procházku pamětí.

 •  

  Rzeszów Main Railway Station

  Rzeszów Główny je největší železniční stanicí v jihovýchodním Polsku a patří do třídy B. První stanice v Rzeszowě byla postavena v roce 1858 na nově postavené trati z Krakova do Lvova. Během první světové války byla zničena ustupujícími ruskými vojsky a poté znovu postavena. V roce 1944 byla však opět zničena německou armádou. Současný komplex byl postaven po roce 1945.

 • Placeholder image.
   

  Multimedia Fountain Rzeszow

  Multimediální fontána v Rzeszowě je skvělým místem pro zábavu pro celou rodinu. Děti si mohou užít běhání mezi tancujícími vodními tryskami, které jsou v noci osvětlené. Toto místo nabízí nejen zábavu, ale také osvěžení v horkých letních dnech. Navštivte Multimediální fontánu v Rzeszowě a užijte si nezapomenutelný zážitek.

 • Placeholder image.
   

  Rynek miejski w Rzeszowie

  Rynek Miejski v Rzeszowě je jedním z nejkrásnějších náměstí v Polsku. Obklopený kavárnami a bary, nabízí každoroční vánoční trhy a další kulturní akce. Toto malebné náměstí je ideálním místem pro procházku a relaxaci v centru Rzeszowu.

Počasí Řešov

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Řešov

K cestě do destinace Řešov lze využít 1 letiště.

Řešov - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Chania
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 27 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz