Accra - Kwame Nkrumah's tomb and memorial monument in Accra Ghana. Nkrumah's statue points the way forward.

Letenky do Accra

Hledáte levné letenky do destinace Accra? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Accra

Accra leží ve státě Ghana. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Accra navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
GhanaGhana

Stručně a jasně

Stát
Ghana
Letiště
1 letiště (ACC)
Časový posun
-2h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Accra.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 6h 41min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kotoka International Airport se nachází 2 km od centra města Accra.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Accra od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Accra je letiště Kotoka International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kotoka International Airport (ACC)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Accra je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Accra

K cestě do destinace Accra lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Accra - 19 míst co vidět .

 • Osu Castle
   

  Osu Castle

  Osu Castle, také známý jako Hrad Osu či Fort Christiansborg, je historickou pevností v Ghaně. Pevnost byla postavena Dány v roce 1659 a sloužila jako obchodní stanice. Později byla využívána jako sídlo guvernéra a prezidenta Gany. Dnes slouží jako muzeum, kde můžete vidět artefakty z období transatlantického obchodu s otroky a získat hlubší pochopení africké historie. Navštivte Osu Castle a prozkoumejte tuto fascinující historickou památku!

 • Nkrumahovo mauzoleum
   

  Nkrumahovo mauzoleum

  Nkrumahovo mauzoleum v Accře je místem, kde je pochován první prezident Ghany Kwame Nkrumah. Toto místo je důležité pro pochopení historie Ghany a afrického osvobozeneckého hnutí. Návštěvníci mohou vidět Nkrumahovy osobní věci a fotografie, stejně jako jeho hrob. Pokud hledáte místo s historickým významem, Nkrumahovo mauzoleum je tím pravým místem pro vás.

 • Fort James
   

  Fort James

  Fort James je historická pevnost v Accře, hlavním městě Ghany. Postavena byla na ochranu obchodních cest a sloužila jako středisko obchodu s otroky. Dnes je to oblíbená turistická atrakce a symbol boje proti otroctví. Přijďte a prozkoumejte tuto důležitou část africké historie a užijte si nádherný výhled na město a pobřeží z pevnostních zdí.

 • Black Star Square
   

  Black Star Square

  Černohvězdné náměstí, také známé jako Vítězný oblouk, je symbol nezávislosti Ghany. Nachází se v centru Akkry a je obklopeno významnými budovami, jako je parlament a prezidentský palác. Náměstí je často využíváno pro slavnostní ceremonie a kulturní akce. Navštivte toto historické místo a prohlédněte si sochu nezávislosti, která se zde nachází.

 • Národní muzeum Ghany
   

  Národní muzeum Ghany

  Národní muzeum Ghany v Accře nabízí fascinující pohled do historie země. Expozice obsahuje artefakty a předměty, které dokumentují bohatou kulturu a tradice Ghany. Navštivte tuto kulturní instituci a objevte tajemství minulosti Ghany, které vás zaujmou a inspirovaly. Vstupné je přijatelné a vstup je zdarma pro studenty.

Počasí Accra

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Accra

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Bologna
Sardinie
Bergamo
🤘 Multi-city
🚀 1 631 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
😎 788 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
👌 764 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz