Ajaccio - Ajaccio France, la place du Maréchal-Joffre (ou des Palmiers) et sa statue de marbre blanc de Napoléon Bonaparte Premier consul (œuvre de Maglioli).

Letenky do Ajaccio

Hledáte levné letenky do destinace Ajaccio? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Ajaccio

Ajaccio leží v Francie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Ajaccio navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
FrancieFrancie

Stručně a jasně

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (AJA)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Ajaccio.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 32min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Ajaccio-Napoleon Bonaparte Airport se nachází 5 km od centra města Ajaccio.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Ajaccio od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Ajaccio je letiště Ajaccio-Napoleon Bonaparte Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Ajaccio-Napoleon Bonaparte Airport (AJA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Ajaccio je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Ajaccio

K cestě do destinace Ajaccio lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ajaccio - 16 míst co vidět .

 • In the Palias Fesch (Ajaccio, Corsica) one can find a museum of fine arts (Musee Fesch) and a library.
   

  Fesch Museum

  Feschovo muzeum je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se v centru Ajaccia a nabízí největší sbírku italského umění v celé Francii. V muzeu najdete díla od slavných umělců, jako jsou Botticelli, Tizian nebo Michelangelo. Pokud hledáte kulturní zážitek během vaší návštěvy Korsiky, neváhejte a navštivte Feschovo muzeum.

 • Kathedraal van Ajaccio - kapel van de Madonna van Pianto
   

  Cathedral Santa Maria Assunta

  Katedrála Santa Maria Assunta v Ajacciu je jednou z nejvýznamnějších památek Korsiky. Tato katedrála je známá svými nádhernými freskami a sochami. Stavba katedrály začala v 16. století a dokončena byla až v 19. století. Vstup do katedrály je zdarma, ale návštěvníci by měli respektovat klid a pietu tohoto posvátného místa.

 • Citadelle d'Ajaccio
   

  Citadelle d'Ajaccio

  Citadela d'Ajaccio je impozantní pevnost, která se tyčí nad městem a nabízí nádherný výhled na Korsiku. Tato historická budova byla postavena v 16. století a sloužila jako obrana proti nepřátelům. Dnes se zde nachází muzeum, které představuje bohatou historii Korsiky. Přijďte si prohlédnout tuto nádhernou stavbu a objevte tajemství této krásné oblasti!

 • The Bonaparte House
   

  The Bonaparte House

  Dům Bonaparte v Ajacciu byl domovem rodiny Napoleona Bonaparta. Tento historický dům nyní slouží jako muzeum, které ukazuje život a dědictví této legendární rodiny. Navštivte tento dům a prohlédněte si sbírky, které zahrnují osobní předměty a fotografie, aby jste získali lepší představu o této významné rodině.

 • Chapelle impériale - Cappella imperiale
   

  Chapelle impériale - Cappella imperiale

  Navštivte krásnou Chapelle impériale - Cappella imperiale v Ajacciu, která byla postavena na počest Napoleonova otce. Tato kaple je plná historie a krásného umění, včetně nádherných freskových maleb a soch. Pokud hledáte klidné místo pro relaxaci a meditaci, Chapelle impériale - Cappella imperiale je pro vás tou správnou volbou. Užijte si nádherný výhled na město a okolní krajinu z této úchvatné kaple.

Počasí Ajaccio

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Ajaccio

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Legolend v Dánsku
✈️ Zpátečka
🎉 755 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
👍 899 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
🤩 730 Kč
Ohrid
✈️ Zpátečka
🎉 810 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz