aljaska pohled

Letenky do Anchorage

Hledáte levné letenky do destinace Anchorage? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Anchorage

Anchorage leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Anchorage navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (ANC)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Anchorage.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 55min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Ted Stevens Anchorage International Airport se nachází 7 km od centra města Anchorage.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Anchorage od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Anchorage je letiště Ted Stevens Anchorage International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Ted Stevens Anchorage International Airport (ANC)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Anchorage je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Anchorage

K cestě do destinace Anchorage lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Anchorage - 21 míst co vidět .

 • I took this photo on the grounds of the Alaska Native Heritage Center in Anchorage, Alaska in October, 2008.
   

  Alaska Native Heritage Center

  Aljašské centrum původních obyvatel nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost poznat a porozumět kulturám a tradicím domorodých kmenů Aljašky. Prohlédněte si tradiční domy, sledujte tance a zpěvy a naučte se vyrábět tradiční řemesla. Vstupné zahrnuje i ukázky tradičních jídel a vstup do muzea. Navštivte toto místo a objevte bohatou historii a kulturu Aljašky.

 • The facade of the Anchorage Museum in Anchorage, Alaska, seen here in late March 2011, includes approximately 5900 m² of custom insulated fritted…
   

  Anchorage Museum

  Anchorage Museum je největší muzeum v Aljašce. Je zde k vidění mnoho exponátů, které vás zavedou do historie a kultury tohoto fascinujícího místa. Muzeum se nachází v centru města Anchorage a nabízí krásné výhledy na okolní hory. Navštivte Anchorage Museum a nechte se unést do světa Aljašky!

 • Alaska Zoo
   

  Alaska Zoo

  Navštivte Aljašskou zoo a poznejte místní druhy zvířat, jako jsou medvědi, losi a vlci. Zoo se nachází v srdci Anchorage a nabízí nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu. Podpořte ochranu místních druhů a uvidíte je v přirozeném prostředí. Nezapomeňte si zakoupit vstupenky online a ušetřete čas na frontách.

 • Kincaid Park
   

  Kincaid Park

  Kincaid Park je ideálním místem pro milovníky přírody a sportovce. Rozkládá se na 1400 hektarech a nabízí nádherné výhledy na Aljašské pobřeží a Chugach Mountains. Park je ideální pro turistiku, cyklistiku, běh a lyžování. Můžete také navštívit zdejší zoologickou zahradu nebo se projít po pláži. Kincaid Park je skvělou volbou pro aktivní odpočinek v krásné přírodě Aljašky.

 • Earthquake Park
   

  Earthquake Park

  Tento 134-akrový park se nachází v lese na místě, kde v roce 1964, silné zemětřesení způsobilo velké změny v krajině. Tuto tragickou událost dnes připomíná Earthquake Park v Anchorage, kde naleznete tabule vysvětlující okolnosti zemětřesení a jeho dopad na oblast.

Počasí Anchorage

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Anchorage

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Bologna
Sardinie
Bergamo
🤘 Multi-city
🚀 1 631 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
😎 788 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
👌 764 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz