Arrecife

Letenky do Lanzarote

Hledáte levné letenky do Lanzarote? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Arrecife

Arrecife leží v Španělska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Arrecife navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Lanzarote přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ŠpanělskoŠpanělsko
🏞️ Národní parky
⛱️ Písečné pláže
🌊 Moře
🌲 Příroda
🏛️ Architektura

Stručně a jasně

Stát
Španělsko
Letiště
1 letiště (ACE)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Arrecife.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 4h 26min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Lanzarote Airport se nachází 11 km od centra města Arrecife.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Arrecife od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Arrecife je letiště Lanzarote Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Lanzarote Airport (ACE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Arrecife je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Arrecife

K cestě do destinace Arrecife lze využít 1 letiště.

Co vidět v Lanzarote

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 16 míst, co vidět v Lanzarote .

 • Lagomar Museum
   

  Lagomar Museum

  Lagomar Museum v Arrecife je fascinující muzeum, které nabízí návštěvníkům jedinečný pohled na umění a architekturu. Toto nezapomenutelné místo bylo navrženo umělcem Césarem Manriquem a je jedním z nejvýznamnějších kulturních center na Kanárských ostrovech. Prozkoumejte krásu zahrady, soch a fontán, které zdobí tento nádherný komplex. Navštivte Lagomar Museum a objevte kouzlo umění a architektury v Arrecife.

 • Castillo de San Gabriel
   

  Castillo de San Gabriel

  Castillo de San Gabriel je historická pevnost v Arrecife na kanárském ostrově Lanzarote. Byla postavena v 16. století, aby chránila město před pirátskými útoky. Dnes slouží jako muzeum, které vystavuje archeologické nálezy a historické artefakty. Navštivte tuto památku a prozkoumejte její fascinující historii, která sahá až do dob dobytí Španělskem.

 • Caldera de Los Cuervos
   

  Caldera de Los Cuervos

  Caldera de Los Cuervos je sopka na ostrově Lanzarote. Tento kráterový komplex je jedním z největších na Kanárských ostrovech. Výstup na vrchol sopky je náročný, ale stojí za to. Z vrcholu se nabízí úchvatný výhled na ostrov a okolní krajinu. Pro milovníky přírody a dobrodružství je návštěva Caldera de Los Cuervos nezapomenutelným zážitkem.

 • Rancho Texas Lanzarote park
   

  Rancho Texas Lanzarote park

  Navštivte Rancho Texas Lanzarote park a zažijte pravou divočinu. Tento park nabízí ukázky různých druhů zvířat, včetně exotických druhů z celého světa. Můžete se těšit na show s delfíny a orly, nebo si vyzkoušet jízdu na koni. Pro děti je zde také dětský koutek s různými atrakcemi. Rancho Texas Lanzarote park je skvělým místem pro celou rodinu.

 • Cesar Manrique House Museum
   

  Cesar Manrique House Museum

  Cesar Manrique House Museum je fascinující muzeum, které ukazuje, jakým způsobem slavný architekt a umělec Cesar Manrique dokázal propojit umění s přírodou. Muzeum se nachází v Arrecife na ostrově Lanzarote a nabízí návštěvníkům možnost vidět Manriqueho neuvěřitelnou kreativitu a jeho inspiraci z krásného okolí. Navštivte toto místo a objevte krásy Lanzarote a Manriqueho umění.

Počasí v Lanzarote

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Arrecife

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 1 470 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🔥 1 717 Kč
kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz