Aruba - Ayo rotsformatie aruba

Letenky do Aruba

Hledáte levné letenky do destinace Aruba? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Aruba

Aruba leží ve státě Aruba. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Aruba navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
ArubaAruba

Stručně a jasně

Stát
Aruba
Letiště
1 letiště (AUA)
Časový posun
-6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Aruba.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 2min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Queen Beatrix International Airport se nachází 6 km od centra města Aruba.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Aruba od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Aruba je letiště Queen Beatrix International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Queen Beatrix International Airport (AUA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Aruba je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Aruba

K cestě do destinace Aruba lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Aruba - 9 míst co vidět .

 • mnstatic.com
   

  De Palm Tours: Atlantis Submarines Expedition

  Vyzkoušejte nevšední zážitek a s De Palm Tours se spusťte pod hladinu Karibiku na palubě ponorky Atlantis. Objevte úžasný podvodní svět s jeho bohatým životem a fascinujícími vraky lodí. Tuto nezapomenutelnou výpravu si můžete užít s rodinou i přáteli a prohlédnout si Arubu z úplně jiné perspektivy.

 • Philip's Animal Garden
   

  Philip's Animal Garden

  Philipův zvířecí park na Arubě je ideálním místem pro milovníky zvířat. Navštivte tuto útočišť pro zvířata, které byla zachráněna a nyní žijí v bezpečí. Uvidíte zde mnoho druhů zvířat, jako jsou opice, krokodýli, hadi a mnoho dalšího. Philipův zvířecí park je skvělým zážitkem pro celou rodinu a zároveň podpoříte dobrou věc.

 • Arashi Beach
   

  Arashi Beach

  Arashi Beach je jednou z nejkrásnějších pláží na Arubě. Tato pláž se nachází na severozápadním pobřeží ostrova a nabízí úchvatné výhledy na azurové moře. Je ideální pro milovníky klidného koupání a pro ty, kteří si chtějí užít slunce a relaxovat na bílém písku. Navštivte Arashi Beach a užijte si jedinečnou atmosféru Karibiku!

 • Natural Pool
   

  Natural Pool

  Přírodní bazén v Arubě je tajemným klenotem, který stojí za návštěvu. Tento skrytý klenot nabízí návštěvníkům útulné místo, kde si mohou užít krásné modré vody a vychutnat si nádherný výhled na okolní krajinu. Je to ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Nezapomeňte si vzít plavky a potápěčské brýle a užijte si nezapomenutelný zážitek v přírodě!

 • Palm Island, Aruba
   

  Palm Island, Aruba

  Palm Island na Arubě je ideálním místem pro ty, kteří hledají dokonalý odpočinek na pláži. Tento malý ostrov nabízí nádherné bílé písky, průzračné vody a klidné prostředí. Můžete si zde vychutnat slunce a relaxovat, nebo si vyzkoušet šnorchlování a pozorovat úžasnou podmořskou faunu. Palm Island je skutečným rájem na zemi, který stojí za to navštívit.

Počasí Aruba

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Aruba

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Funchal
🌴 Dovolená
💣 13 590 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
😎 1 841 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
porto
lisabon
🤘 Multi-city
😎 2 458 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz