Biarritz - Biarritz - Grand Plage

Letenky do Biarritz

Hledáte levné letenky do destinace Biarritz? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Biarritz

Biarritz leží v Francie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Biarritz navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
FrancieFrancie

Stručně a jasně

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (BIQ)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Biarritz.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 3min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Biarritz-Anglet-Bayonne Airport se nachází 3 km od centra města Biarritz.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Biarritz od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Biarritz je letiště Biarritz-Anglet-Bayonne Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Biarritz-Anglet-Bayonne Airport (BIQ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Biarritz je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Biarritz

K cestě do destinace Biarritz lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Biarritz - 20 míst co vidět .

 • Rocher de la Vierge
   

  Rocher de la Vierge

  Rocher de la Vierge je symbolickou dominantou Biarritzu. Tato malebná skála vytváří nádherný výhled na zátoku a pláže. Kromě toho, že je to skvělé místo pro fotografování, můžete si také projít okolní parky a užít si klidnou atmosféru. Pokud se rozhodnete navštívit tuto památku, určitě nezapomeňte na pohodlné boty, protože cesta na vrchol může být náročná, ale určitě stojí za to!

 • Phare de Biarritz
   

  Phare de Biarritz

  Biarritzský maják, známý také jako Faro de Biarritz, je jednou z nejvýznamnějších památek města. Nachází se na útesu a nabízí nádherný výhled na Atlantský oceán. Maják je otevřen pro veřejnost a stojí za návštěvu během pobytu v Biarritzu. Vychutnejte si úchvatné výhledy a poznávejte historii této ikonické stavby.

 • City Ocean
   

  City Ocean

  Cité de l'Océan et du Surf v Biarritzu je fascinující místo, které nabízí interaktivní zážitky spojené s oceánem a surfováním. Zajímavé expozice a simulace vás provedou historií surfování a ukážou vám, jak fungují oceány. Můžete si vyzkoušet i virtuální surfování na nejlepších vlnách světa. Pro milovníky moře a adrenalinu je toto místo povinností při návštěvě Biarritzu.

 • Biarritz Aquarium
   

  Biarritz Aquarium

  Navštivte fascinující akvarium v Biarritzi a objevte tajemství podmořského světa. S více než 150 druhy ryb a živočichů, včetně žraloků a rejnoků, je to ideální místo pro rodinný výlet. Akvarium je otevřeno každý den a nabízí zábavu pro všechny věkové kategorie.

 • Sainte-Eugénie Church of Biarritz
   

  Sainte-Eugénie Church of Biarritz

  Navštivte krásný kostel Sainte-Eugénie v Biarritzu, který je zasazen do malebné krajiny baskického pobřeží. Kostel byl postaven v 19. století v novogotickém stylu a nabízí úchvatné výhledy na Atlantský oceán. Uvnitř kostela najdete nádherné vitráže a sochy. Kostel Sainte-Eugénie je skvělým místem pro klidnou procházku a obdivování krásné architektury.

Počasí Biarritz

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Biarritz

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz