Bingol - Bingöl Haserek Kayak Tesisleri

Letenky do Bingol

Hledáte levné letenky do destinace Bingol? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Bingol

Bingol leží ve státě Turecko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Bingol navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
TureckoTurecko

Stručně a jasně

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (BGG)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Bingol.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 3h 16min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Bingol se nachází 9 km od centra města Bingol.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Bingol od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Bingol je letiště Bingol. Poblíž ale najdete i tato letiště: Bingol (BGG)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Bingol je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Bingol

K cestě do destinace Bingol lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Bingol - 11 míst co vidět .

 • Bingöl Beledives Rabia Parki
   

  Bingöl Beledives Rabia Parki

  Bingol Beledives Rabia Parki je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě. Park se nachází v centru města Bingol a nabízí krásné výhledy na okolní hory. Můžete si zde užít piknik s rodinou a přáteli, projít se po zelených cestách a obdivovat krásu přírody. Park je dobře udržovaný a čistý, což z něj dělá skvělé místo pro odpočinek a relaxaci.

 • Şıke Arabu Çölek Bingöl
   

  Şıke Arabu Çölek Bingöl

  Bingol je malebné město v turecké provincii stejného jména. Jeho hlavní atrakcí je překrásná příroda s horskými masivy a řekami, jako je například řeka Murat. V okolí města najdete mnoho turistických tras vhodných pro pěší turistiku i horskou cyklistiku. Navštivte také historickou pevnost a místní trhy s tradičními suvenýry a místními pochoutkami. Bingol je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a přírodu daleko od turistických davů.

 • Placeholder image.
   

  Bingöl Hazine Avı

  Bingol je malebné město v Turecku, které se nachází v oblasti východní Anatolie. Toto místo je známé pro své krásné přírodní scenérie a možnosti pro outdoorové aktivity, jako je turistika, horolezectví a rafting. Pro milovníky historie je zde také mnoho starověkých památek, jako jsou například ruiny hradu Çapakçur nebo archeologické naleziště Yolçatı. Bingol je ideálním místem pro ty, kteří hledají dobrodružství a zároveň chtějí poznat tureckou kulturu a historii.

 • Bingöl Stream
   

  Bingöl Stream

  Bingöl Stream je přírodní krása nacházející se v jihovýchodním Turecku. Tento malebný tok se vine krajinou a nabízí návštěvníkům možnost procházek po okolních stezkách. V létě je zde obvykle příjemně chladno a voda je čistá. Okolní krajina je plná zeleně a krásných výhledů. Pro milovníky přírody a klidu je Bingöl Stream skvělým místem k relaxaci a odpočinku.

 • Placeholder image.
   

  Agacyolu Yayla

  Agacyolu Yayla je nádherné horské údolí v tureckém městě Bingol. Toto místo je ideální pro turisty, kteří hledají klid a přírodu. Zdejší horské vrcholy a zelené pastviny nabízejí úchvatné výhledy a možnosti pro pěší turistiku. Navštivte Agacyolu Yayla a užijte si krásnou přírodu, která vás okouzlí.

Počasí Bingol

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Bingol

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 43 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz