Letenky do Bonaire

Hledáte levné letenky do destinace Bonaire? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Bonaire

Bonaire leží ve státě Caribbean Netherlands. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Bonaire navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Caribbean NetherlandsCaribbean Netherlands

Stručně a jasně

Stát
Caribbean Netherlands
Letiště
1 letiště (BON)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Bonaire.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 56min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Flamingo International Airport se nachází 8 km od centra města Bonaire.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Bonaire od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Bonaire je letiště Flamingo International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Flamingo International Airport (BON)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Bonaire je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Bonaire

K cestě do destinace Bonaire lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Bonaire - 9 míst co vidět .

 • Donkey Sanctuary Bonaire
   

  Donkey Sanctuary Bonaire

  Navštivte Donkey Sanctuary Bonaire a poznejte nevšední svět oslů. Toto útočiště poskytuje bezpečí a péči pro více než 600 oslů. Prohlédněte si zázemí, sledujte osly při jejich každodenních aktivitách a nakrmte je. Tuto zážitkovou atrakci určitě nezapomenete.

 • Washington-Slagbaai National Park
   

  Washington-Slagbaai National Park

  Národní park Washington-Slagbaai na ostrově Bonaire je rájem pro milovníky přírody. V parku najdete rozmanitou flóru a faunu, včetně vzácných druhů ptáků a ještěrek. Kromě procházek a pozorování zvířat si můžete užít i koupání a potápění v krásných korálových útesech. Nezapomeňte si s sebou přinést dostatek vody a ochranný krém proti slunci, abyste si užili den v parku naplno.

 • Terramar Museum
   

  Terramar Museum

  Muzeum Terramar v Bonaire je skvělým místem pro milovníky historie. Expozice se zaměřuje na historii ostrova a jeho vztah k moři. Zajímavé artefakty a interaktivní prvky umožňují návštěvníkům přiblížit si život na ostrově v minulosti. Muzeum se nachází v krásném prostředí a nabízí nádherný výhled na moře.

 • 1000 Steps (16)
   

  1000 Steps (16)

  1000 Steps (16) na Bonaire vás zavede do podmořského světa. Po schodech, kterých je sice méně než tisíc, ale stoupání je náročné, se dostanete na pláž s nádherným korálovým útesem. Když se potápíte, můžete spatřit mnoho druhů ryb a korálů. Pro milovníky potápění je toto místo skvělou volbou.

 • Te Amo Beach
   

  Te Amo Beach

  Pláž Te Amo na ostrově Bonaire je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Bílý písek a tyrkysová voda vytváří nádhernou scenérii, která vás okouzlí. Pro milovníky potápění a šnorchlování je tato pláž skvělou volbou. Užijte si nádherný výhled na moře a nechte se unášet poklidnou atmosférou tohoto tropického ráje. Navštivte pláž Te Amo a užijte si nezapomenutelný zážitek!

Počasí Bonaire

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Bonaire

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Funchal
🌴 Dovolená
💣 13 590 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
😎 1 841 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
porto
lisabon
🤘 Multi-city
😎 2 458 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz