Cagliari

Letenky do Sardinii

Hledáte levné letenky do Sardinii? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Cagliari

Klenot Středozemního moře můžete navštívit z Prahy na křídlech španělské letecké společnosti Volotea či ČSA. Létá zpravidla pouze v sezóně od května do října. Cena letenky činí cca 1 800 Kč.  Z Prahy se dostanete na letiště v Cagliari nebo Olbie. Vyhledejte si levnou letenku na Sardinii s flexibilním vyhledávačem letenek

Dále lze letět na Sardinii z Vídně, Bratislavy či Katowic. Z Bratislavy se létá do Alghera, z Katowic pak do Olbie či Cagliari, z Vídně pak na všechny 3 letiště. Letenky z těchto letišť bývají v akci od 800 Kč za zpáteční letenku. Poletíte s nízkonákladovými leteckými společnostmi WizzAir či Ryanair.

Optimální doba na zakoupení letenky na Sardinii je v hlavní sezóně cca 140 dní před odletem. Pokud poletíte mimo sezónu, lze zakoupit letenky v akci i měsíc před odletem. Na Sardinii lze cestovat celý rok, nejpříznivější teploty na koupání jsou od května do října. 

ItálieItálie

Stručně a jasně

Stát
Itálie
Letiště
1 letiště (CAG)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Cagliari.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 52min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Cagliari / Elmas Airport se nachází 7 km od centra města Cagliari.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Cagliari od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Cagliari je letiště Cagliari / Elmas Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Cagliari / Elmas Airport (CAG)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Cagliari je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Cagliari

K cestě do destinace Cagliari lze využít 1 letiště.

Co vidět v Sardinii

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 25 míst, co vidět v Sardinii .

 • Cathedral of Saint Mary and Saint Cecilia
   

  Cathedral of Saint Mary and Saint Cecilia

  Katedrála svaté Marie a svaté Cecilie v Cagliari je impozantním příkladem sardinského baroka. Její zlaté fresky, nádherné sochy a vysoké klenby přitahují návštěvníky z celého světa. Interiér katedrály je zdoben mnoha uměleckými díly a na vrcholu kopule je umístěna socha Panny Marie. Navštivte tuto krásnou katedrálu a nechte se okouzlit její nádhernou architekturou a bohatou historií.

 • St. Michael's Castle
   

  St. Michael's Castle

  Hrad svatého Michaela, nebo také Castello San Michele, je impozantní pevnost v srdci Cagliari. Postaven v 14. století na vrcholu kopce, nabízí úchvatné výhledy na město a moře. Vnitřek hradu ukrývá muzeum s bohatou historií Sardinie. Pro milovníky historie a architektury je to nevynechatelná zastávka při návštěvě Cagliari.

 • Torre di San Pancrazio
   

  Torre di San Pancrazio

  Torre di San Pancrazio je historická věž v Cagliari na Sardinii. Věž byla postavena v 14. století jako obranná pevnost proti mořským nájezdům. Dnes je věž otevřená pro veřejnost a nabízí nádherný výhled na Cagliari a okolní krajinu. Navštivte tuto krásnou památku a prohlédněte si historické artefakty v muzeu věže.

 • Tuvixeddu necropolis
   

  Tuvixeddu necropolis

  Nekropole Tuvixeddu v Cagliari je fascinující archeologickou lokalitou, kterou byste neměli minout. Nachází se v krásné přírodě a nabízí návštěvníkům pohled do minulosti. Nekropole byla používána po mnoho staletí a je plná historických artefaktů. Prozkoumejte tuto fascinující lokalitu a objevte tajemství minulosti Sardinie.

 • Roman Amphiteatre
   

  Roman Amphiteatre

  Navštivte římské amfiteátr v Cagliari a přenesete se do minulosti. Toto historické místo bylo postaveno v 2. století a bylo místem pro gladiátorské zápasy a další kulturní akce. Dnes je amfiteátr otevřen pro návštěvníky, kteří se mohou projít po původním pískovém povrchu a obdivovat zbytky antické architektury. Pro milovníky historie a kultury je návštěva římského amfiteátru v Cagliari nezapomenutelným zážitkem.

Počasí v Sardinii

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Cagliari

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz