Letenky do Cedar Rapids

Hledáte levné letenky do destinace Cedar Rapids? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Cedar Rapids

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Cedar Rapids navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát

Spojené státy

Letiště

1 letiště (CID)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Cedar Rapids.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 52min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště The Eastern Iowa Airport se nachází 11 km od centra města Cedar Rapids.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Cedar Rapids od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Cedar Rapids je letiště The Eastern Iowa Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: The Eastern Iowa Airport (CID)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Cedar Rapids je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Cedar Rapids

K cestě do destinace Cedar Rapids lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Cedar Rapids - 16 míst co vidět .

 •  

  Brucemore

  Brucemore je krásný historický dům v Cedar Rapids, který stojí na pozemku o rozloze 26 hektarů. Tento majestátní dům s více než stoletou historií nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat bohatou minulost Cedar Rapids. Můžete si prohlédnout nádherné zahrady a pozorovat architektonické detaily, které vás okouzlí. Pro milovníky historie je toto místo určitě nevynechatelnou zastávkou na cestě po Cedar Rapids.

 •  

  Cedar Rapids Museum of Art

  Cedar Rapids Museum of Art je největší muzeum umění v Iowě. Jeho sbírky obsahují více než 7 200 uměleckých děl, včetně děl regionálních umělců a děl evropského a amerického umění. Muzeum je známé svou sbírkou děl Grant Wooda, který se narodil v Cedar Rapids. Navštivte toto fascinující muzeum a objevte jeho bohatou sbírku umění.

 •  

  Indian Creek Nature Center

  Indian Creek Nature Center je ideální místo pro milovníky přírody. Tento krásný přírodní park nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu, jako jsou pěší túry, cyklistika a pozorování ptáků. V parku se nachází mnoho druhů rostlin a zvířat, včetně vzácných druhů, které nejsou k vidění nikde jinde. Navštivte Indian Creek Nature Center a objevte krásy přírody v srdci Cedar Rapids.

 •  

  National Czech & Slovak Museum & Library

  Národní české a slovenské muzeum a knihovna v Cedar Rapids je největším muzeem a knihovnou svého druhu v USA. Nabízí bohatou sbírku předmětů, dokumentů a artefaktů, které dokumentují historii a kulturu českých a slovenských komunit v Americe. Návštěvníci se mohou dozvědět o osudech přistěhovalců a jejich příbězích, které jsou nedílnou součástí americké historie.

 • Placeholder image.
   

  Bever Park

  Bever Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v Cedar Rapids. Tento krásný park nabízí široké spektrum aktivit pro celou rodinu, včetně golfového hřiště, letního bazénu, dětského hřiště a mnoho dalšího. Procházka po parku vás zavede kolem malého jezírka, kde si můžete vychutnat klidnou atmosféru a krásnou přírodu. Bever Park je skvělým místem pro piknik s rodinou a přáteli, nebo pro romantickou procházku s vaším partnerem.

Počasí Cedar Rapids

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Cedar Rapids

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 23 hodinami
Nantes
✈️ Zpátečka
🎉 1 802 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz