Cotonou - Cotonou, Benin

Letenky do Cotonou

Hledáte levné letenky do destinace Cotonou? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Cotonou

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Cotonou navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
BeninBenin

Stručně a jasně

Stát
Benin
Letiště
1 letiště (COO)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Cotonou.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 6h 31min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Cadjehoun Airport se nachází 2 km od centra města Cotonou.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Cotonou od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Cotonou je letiště Cadjehoun Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Cadjehoun Airport (COO)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Cotonou je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Cotonou

K cestě do destinace Cotonou lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Cotonou - 9 míst co vidět .

 • The Dantokpa Market in Cotonou, Benin, one of the largest open air markets in West Africa. (Photo by: MyLoupe/UIG via Getty Images)
   

  Dantokpa Market

  Tržiště Dantokpa je největší trh v západní Africe. Nachází se v srdci Cotonou a nabízí širokou škálu zboží, včetně potravin, textilu a suvenýrů. Prozkoumejte tento živý trh a ochutnejte místní speciality. Užijte si autentickou atmosféru a nakupujte jako místní. Tržiště Dantokpa je skvělým místem pro poznání místní kultury a zvyklostí.

 • Fidjrosse Beach
   

  Fidjrosse Beach

  Pláž Fidjrosse je oblíbeným místem pro koupání a opalování v Cotonou. Nachází se v blízkosti trhu Dantokpa, kde můžete nakupovat místní zboží. Pláž je ideální pro rodiny s dětmi a nabízí mnoho vodních aktivit. Užijte si slunečné dny na písečné pláži a ochutnejte místní speciality v restauracích v okolí.

 • Bab's Dock
   

  Bab's Dock

  Bab's Dock je skvělým místem pro milovníky moře a rybolovu. Nachází se v Cotonou, hlavním městě Beninu. Tento přístav nabízí nádherný výhled na moře a můžete zde ochutnat čerstvé ryby a místní speciality. Užijte si relaxaci na pláži nebo se projděte po nábřeží a pozorujte rybáře při práci. Bab's Dock je skvělým místem pro odpočinek a zároveň poznání místní kultury.

 • Fondation Zinsou
   

  Fondation Zinsou

  Fondation Zinsou je umělecké centrum v srdci Cotonou, které nabízí fascinující pohled na africkou kulturu. Výstavy a akce zahrnují tradiční i moderní umění, ať už jde o malbu, sochařství nebo fotografii. Pro milovníky umění je návštěva tohoto centra nezapomenutelným zážitkem a skvělou příležitostí poznat místní kulturu a historii.

 • Artisanal Center
   

  Artisanal Center

  Umělecké centrum v Cotonou nabízí návštěvníkům unikátní zážitek z africké kultury a umění. Zde můžete objevit tradiční řemesla a techniky, které jsou dodnes uchovávány a předávány z generace na generaci. V centru se nachází řada dílen, kde si můžete zakoupit originální suvenýry a podpořit tak místní umělce. Navštivte Umělecké centrum a objevte krásu afrického umění a řemeselství!

Počasí Cotonou

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Cotonou

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na Barcelonu z parku Guell
🌴 Dovolená
😎 12 250 Kč
Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 24 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 46 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz