Edmonton

Letenky do Edmonton

Hledáte levné letenky do destinace Edmonton? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Edmonton

Edmonton leží ve státě Kanada. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Edmonton navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
KanadaKanada
🌲 Příroda
🏞️ Národní parky

Stručně a jasně

Stát
Kanada
Letiště
1 letiště (YEG)
Časový posun
-8h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Edmonton.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 51min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Edmonton International Airport se nachází 27 km od centra města Edmonton.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Edmonton od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Edmonton je letiště Edmonton International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Edmonton International Airport (YEG)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Edmonton je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Edmonton

K cestě do destinace Edmonton lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Edmonton - 26 míst co vidět .

 • Royal Alberta Museum
   

  Royal Alberta Museum

  Králův albertovský muzeum v Edmontonu je ideálním místem pro objevování historie a kultury Albertské provincie. Muzeum nabízí rozsáhlou sbírku přírodní historie, etnografických artefaktů a uměleckých děl. Zajímavé výstavy a interaktivní zážitky pro návštěvníky všech věkových kategorií. Navštivte Králův albertovský muzeum a prozkoumejte bohatou historii Albertské provincie!

 • Muttart Conservatory
   

  Muttart Conservatory

  Muttart Conservatory je jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí v Edmontonu. Tento botanický skleník nabízí návštěvníkům krásné rostliny a květiny z celého světa. Procházejte se mezi tropickými palmami a kaktusy nebo si vychutnejte výhled na řeku Saskatchewan z věže. Muttart Conservatory je ideální místo pro odpočinek a relaxaci v srdci města Edmontonu.

 • Alberta Aviation Museum
   

  Alberta Aviation Museum

  Muzeum letectví Alberta vás zavede do světa letadel a jejich historie. Prozkoumejte vývoj letadel od jejich počátků až po moderní stroje. Muzeum nabízí mnoho exponátů, včetně letadel, motorů a dalších součástí. Navštivte toto fascinující místo a uvidíte, jak se letectví stalo tím, čím je dnes.

 • Fort Edmonton Park
   

  Fort Edmonton Park

  Fort Edmonton Park je největší historický park v Kanadě, který nabízí návštěvníkům unikátní zážitek ze života v Edmontonu v průběhu let. Prozkoumejte obchody, domy a stavby z 19. a 20. století, navštivte starou železniční stanici a projděte se po promenádě. Park je otevřen od května do září a nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu. Vstupné se platí, ale stojí to za to!

Počasí Edmonton

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Edmonton

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 11 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Ibiza
⏰ Last minute
👌 860 Kč

LM letenky na Ibizu

Španělsko
Před 38 hodinami
korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz