Gallivare - Fjällnäs, Gällivare

Letenky do Gallivare

Hledáte levné letenky do destinace Gallivare? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Gallivare

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Gallivare navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
ŠvédskoŠvédsko

Stručně a jasně

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (GEV)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Gallivare.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 41min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Gallivare Airport se nachází 7 km od centra města Gallivare.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Gallivare od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Gallivare je letiště Gallivare Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Gallivare Airport (GEV)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Gallivare je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Gallivare

K cestě do destinace Gallivare lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Gallivare - 9 míst co vidět .

 • Dundret
   

  Dundret

  Dundret je malebná hora v oblasti Gallivare, která nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Pro milovníky outdoorových aktivit je zde mnoho možností, jako například turistika, cyklistika nebo lyžování. Pokud hledáte klid a relaxaci, Dundret je pro vás ideální místo. Navštivte tento kouzelný kraj a užijte si krásy severu Švédska!

 • Gällivare gamla kyrka
   

  Gällivare gamla kyrka

  Gällivare gamla kyrka je historický kostel v centru města Gallivare v severním Švédsku. Kostel byl postaven v roce 1880 a je jedním z nejstarších budov v městě. Interiér kostela je bohatě zdobený a nabízí klidné místo pro úvahu a modlitbu. Pokud hledáte místo s historií a duchovní atmosférou, Gällivare gamla kyrka je určitě místem, které stojí za návštěvu.

 • Norrskensgallerian
   

  Norrskensgallerian

  Norrskensgallerian je moderní nákupní centrum v Gallivare, které nabízí široký výběr obchodů a restaurací. Můžete si zde nakoupit suvenýry, módu, kosmetiku a mnoho dalšího. Navštivte Norrskensgallerian a užijte si příjemné odpoledne v centru města.

 • Gällivare Folkets Hus
   

  Gällivare Folkets Hus

  Gällivare Folkets Hus je kulturní centrum v srdci města Gallivare. Navštivte toto místo a užijte si koncerty, divadelní představení a další kulturní akce. Tento moderní prostor nabízí také knihovnu a kavárnu, kde si můžete odpočinout a ochutnat místní speciality. Gällivare Folkets Hus je ideálním místem pro poznávání místní kultury a tradičního životního stylu.

 • Gällivare Kulturmuseum
   

  Gällivare Kulturmuseum

  Gällivare Kulturmuseum je fascinující muzeum, které se nachází v srdci Gallivare. Toto muzeum nabízí jedinečný pohled na historii a kulturu tohoto regionu. Návštěvníci si mohou prohlédnout rozmanitou sbírku exponátů, včetně tradičních oděvů a nástrojů, které ukazují, jakým způsobem lidé žili a pracovali v minulosti. Pokud chcete poznat více o místní historii a kultuře, Gällivare Kulturmuseum je tím pravým místem pro vás!

Počasí Gallivare

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Gallivare

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz