Letenky do Gizo

Hledáte levné letenky do destinace Gizo? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Gizo

Gizo leží ve státě Šalamounovy ostrovy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Gizo navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Oceánie
Šalamounovy ostrovyŠalamounovy ostrovy

Stručně a jasně

Stát
Šalamounovy ostrovy
Letiště
1 letiště (GZO)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Gizo.

Lety z Prahy obvykle trvají víc než 16.469054975416668 hodin. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Nusatupe Airport se nachází 3 km od centra města Gizo.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Gizo od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Gizo je letiště Nusatupe Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Nusatupe Airport (GZO)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Gizo je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Gizo

K cestě do destinace Gizo lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Gizo - 10 míst co vidět .

 • Ghizo Island
   

  Ghizo Island

  Ghizo Island je ideálním místem pro ty, kteří hledají únik z každodenního života. Tento ostrov v západním Šalamounových ostrovech nabízí nádherné pláže, křišťálově čisté vody a úžasné šnorchlování. Můžete navštívit místní trhy a ochutnat místní speciality. Užijte si relaxaci na této malé a klidné destinaci, kde se čas zastaví a vy si odpočinete od ruchu velkoměsta.

 • Gizo
   

  Gizo

  Gizo je malebné městečko na ostrově Ghizo v Západních Šalomounových ostrovech. Toto tiché a klidné místo nabízí krásné pláže, úchvatné potápěčské lokality a přátelské obyvatele. Pokud hledáte odpočinek a relaxaci v tropickém ráji, Gizo je pro vás tou správnou volbou. Navštivte toto místo a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v srdci Pacifiku.

 • Placeholder image.
   

  Gizo Entertainment Haus

  Gizo Entertainment Haus je nejlepší místo v Gizo pro zábavu a relaxaci. Tento moderní komplex nabízí širokou škálu aktivit, včetně restaurací, barů a nočního klubu. Vychutnejte si svůj oblíbený koktejl a užijte si nezapomenutelnou noc v Gizo. Navštivte Gizo Entertainment Haus a zažijte nejlepší zábavu ve městě!

 • Dive Gizo
   

  Dive Gizo

  Potápění v Gizo je nezapomenutelný zážitek. Toto místo nabízí úžasnou podmořskou faunu a flóru, ale také nádherné koralové útesy. Potápěči mohou objevovat vraky z druhé světové války a pozorovat různé druhy ryb. Dive Gizo nabízí vše, co potápěči potřebují k tomu, aby si užili nezapomenutelné potápěčské dobrodružství.

 • Fatboys Resort
   

  Fatboys Resort

  Fatboys Resort je ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Nachází se v krásné lokalitě na ostrově Gizo a nabízí nádherný výhled na oceán. Resort je vybaven moderním zařízením a nabízí širokou škálu aktivit, včetně potápění a šnorchlování. Pro milovníky dobrého jídla je zde také restaurace, kde si můžete vychutnat místní speciality. Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Fatboys Resort!

Počasí Gizo

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Gizo

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Bologna
Sardinie
Bergamo
🤘 Multi-city
🚀 1 631 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
😎 788 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
👌 764 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz