Goa

Letenky do Goa

Hledáte levné letenky do destinace Goa? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Goa

Goa leží ve státě Indie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Goa navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
IndieIndie

Stručně a jasně

Stát
Indie
Letiště
1 letiště (GOI)
Časový posun
+3h 30min

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Goa.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 7h 47min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Dabolim Airport se nachází 33 km od centra města Goa.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Goa od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Goa je letiště Dabolim Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Dabolim Airport (GOI)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Goa je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Goa

K cestě do destinace Goa lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Goa - 11 míst co vidět .

 • tripadvisor.com
   

  Basilica of Bom Jesus

  Bazilika Bom Jesus se nachází v indickém státě Goa a je jedním z nejvýznamnějších příkladů barokního umění v Indii. Tento impozantní chrám, postavený v roce 1605, je známý pro své bohatě zdobené interiéry a nádherné fasády. Bazilika je také posledním odpočinkovým místem sv. Františka Xaverského, jehož ostatky jsou uchovávány v pozlacené rakvi. Bazilika Bom Jesus je od roku 1986 na seznamu světového dědictví UNESCO.

 • tripadvisor.com
   

  Se Cathedral

  Se Cathedral je jedním z největších a nejstarších kostelů v Goa, který představuje portugalskou architekturu. Tento impozantní chrám byl založen v roce 1619 a dokončen v roce 1640. Se katedrála je známá svou zvonicí, která je považována za jednu z největších v Asii. Návštěvníci mohou obdivovat bohatě zdobený interiér a krásný výhled na okolí z nádvoří chrámu.

 • googleusercontent.com
   

  Mangueshi Temple

  Chrám Mangueshi se nachází v malebném městě Goa a je jedním z nejvýznamnějších a nejnavštěvovanějších chrámů v regionu. Tento hinduistický chrám je zasvěcen bohu Šivovi a je známý svou bohatou architekturou a duchovní atmosférou. Prohlédněte si nádherné sochy a fresky, zúčastněte se tradičních modlitebních obřadů a užijte si klid a mír tohoto posvátného místa.

 • googleusercontent.com
   

  Chorao Island

  Ostrov Chorao, nacházející se v Goa, je malebný ráj pro milovníky přírody a klidu. Prozkoumejte bohatou flóru a faunu v ptačí rezervaci Dr. Salim Ali, která je domovem pro mnoho vzácných druhů ptáků. Projděte se po tichých uličkách ostrova a obdivujte jeho krásné portugalské domy. Chorao Island je ideálním místem pro odpočinek a poznávání kouzelné atmosféry Goa.

 • tripadvisor.com
   

  Divar Island

  Ostrov Divar se nachází v malebném regionu Goa a nabízí návštěvníkům klidný únik od rušného života ve městě. Procházejte se po malebných vesnicích, obklopených zelení a nádhernými výhledy na řeku Mandovi. Navštivte místní kostely a chrámy, které odrážejí bohatou historii a kulturu ostrova. Nezapomeňte ochutnat tradiční goánskou kuchyni v místních restauracích a těšte se na nezapomenutelný zážitek.

Počasí Goa

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Goa

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Legolend v Dánsku
✈️ Zpátečka
🎉 755 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
👍 899 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
🤩 730 Kč
Ohrid
✈️ Zpátečka
🎉 810 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz