Letenky do Hancock

Hledáte levné letenky do destinace Hancock? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Hancock

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Hancock navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát

Spojené státy

Letiště

1 letiště (CMX)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Hancock.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 12min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Houghton County Memorial Airport se nachází 8 km od centra města Hancock.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Hancock od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Hancock je letiště Houghton County Memorial Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Houghton County Memorial Airport (CMX)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Hancock je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Hancock

K cestě do destinace Hancock lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Hancock - 9 míst co vidět .

 •  

  Quincy Mine

  Quincy Mine je historická šachta v Hancocku, Michigan. Tato šachta byla důležitou součástí místního hornického průmyslu a nyní je otevřená pro veřejnost. Prohlédněte si muzeum a poté se vydejte na prohlídku šachty, kde se dozvíte o historii těžby mědi v oblasti. Užijte si krásný výhled na město a okolní krajinu. Quincy Mine je skvělým místem pro vzdělávací výlet s rodinou nebo přáteli.

 • Placeholder image.
   

  McLain State Park

  McLain State Park je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu v přírodě. Nachází se v krásném prostředí s výhledem na jezero Superior a nabízí mnoho možností pro pěší turistiku, cyklistiku a rybaření. V parku se nachází také pláž, kde si můžete užít slunce a koupání. McLain State Park je ideálním místem pro rodinný výlet nebo romantický pobyt v přírodě.

 •  

  A.E. Seaman Mineral Museum of Michigan Tech

  Navštivte fascinující muzeum minerálů A.E. Seaman na Michigan Tech v Hancocku. Prozkoumejte sbírky vzácných minerálů a krystalů z celého světa. Muzeum nabízí zajímavé expozice, které vás provedou historií těžby a geologie. Vstupné je přijatelné a peníze jdou na podporu muzea. Pro milovníky geologie a mineralogie je toto muzeum nezbytnou zastávkou při návštěvě Hancocku.

 •  

  Carnegie Museum of the Keweenaw

  Carnegie Museum of the Keweenaw je fascinující muzeum, které se nachází v historickém městě Hancock. Muzeum nabízí návštěvníkům poutavý pohled do historie hornického průmyslu v oblasti Keweenaw. Expozice zahrnují minerály, drahé kameny, staré fotografie a další zajímavé artefakty. Pro milovníky historie a geologie je návštěva tohoto muzea nezapomenutelným zážitkem.

 •  

  Nara Nature Park

  Nara Nature Park je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a krásnou přírodu. Park nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je obklopen lesy a horskými vrchy. Naleznete zde také mnoho zvířat, včetně jelenů a ptáků. Pro ty, kteří hledají adrenalinové zážitky, jsou k dispozici různé turistické trasy a cyklostezky. Nara Nature Park je skvělou volbou pro celou rodinu.

Počasí Hancock

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Hancock

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 7 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz