Honiara - Honiara, Solomon Islands

Letenky do Honiara

Hledáte levné letenky do destinace Honiara? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Honiara

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Honiara navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Šalamounovy ostrovyŠalamounovy ostrovy

Stručně a jasně

Stát
Šalamounovy ostrovy
Letiště
1 letiště (HIR)
Časový posun
+10h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Honiara.

Lety z Prahy obvykle trvají víc než 16.807451456944445 hodin. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Honiara International Airport se nachází 9 km od centra města Honiara.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Honiara od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Honiara je letiště Honiara International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Honiara International Airport (HIR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Honiara je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Honiara

K cestě do destinace Honiara lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Honiara - 11 míst co vidět .

 • Honiara Central Market
   

  Honiara Central Market

  Honiarská tržnice Central Market je místem, kde se mísí místní kultura s exotickými plody a zeleninou. Najdete zde také řemeslné výrobky, koření a ryby. Trh je velmi živý a plný barev a vůní. Prozkoumejte tento trh a ochutnejte místní speciality, jako jsou kokosové ořechy a čerstvá ryba. Honiara Central Market je nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka Šalamounových ostrovů.

 • Honiara Botanical Gardens
   

  Honiara Botanical Gardens

  Botanické zahrady Honiara jsou největšími zahradami na Šalamounových ostrovech. Najdete zde více než 100 druhů rostlin, včetně endemických druhů. Zahrady poskytují klidné místo pro procházku, relaxaci a piknik. Navštivte je v dopoledních hodinách, když je největší klid a můžete si užít krásné výhledy na okolní hory a moře.

 • Guadalcanal Memorial
   

  Guadalcanal Memorial

  Památník Guadalcanal připomíná jednu z nejvýznamnějších bitev druhé světové války. Nachází se v Honiara, hlavním městě Šalamounových ostrovů. Tento památník je věnován americkým vojákům, kteří zemřeli v boji na Guadalcanalu. Je to důležitá historická památka, kterou byste neměli minout při návštěvě této oblasti.

 • Tulagi Dive
   

  Tulagi Dive

  Pokud hledáte nevšední zážitek během vaší dovolené, navštivte Tulagi Dive v Honiara. Tento potápěčský ráj nabízí neuvěřitelné podvodní scenérie a fascinující historii potopených válečných lodí. Zkušený personál vás provede potápěčskými kurzy a zajišťuje bezpečnost během vašeho potápění. Tulagi Dive je ideálním místem pro milovníky vodních sportů a dobrodružství.

 • Holy Cross Cathedral
   

  Holy Cross Cathedral

  Katedrála Svatého Kříže je jednou z nejvýznamnějších památek v Honiarě. Tento krásný kostel se nachází v srdci města a nabízí návštěvníkům jedinečný pohled na místní architekturu. Katedrála byla postavena v roce 1956 a je svatyní pro mnoho věřících. Pokud hledáte klidné místo k zamyšlení, je toto místo ideální volbou pro vás.

Počasí Honiara

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Honiara

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na Barcelonu z parku Guell
🌴 Dovolená
😎 12 250 Kč
Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 23 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 45 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz