Ibiza

Letenky do Ibizy

Hledáte levné letenky do Ibizy? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Ibiza

Vydejte se za proslulými plážemi a bary na Ibizu. Kromě vyhlášeného nočního života tu najdete nádhernou přírodu a bělostné pláže. Levné letenky na Ibizu pořídíte z Vídně, ceny se pohybují od 700 Kč za zpáteční letenky. Letenky je vhodné zakoupit cca 120 dní před odletem, pokud plánujete navštívit Ibizu během letních prázdnin. Pokud chcete letět mimo hlavní sezónu, levné letenky na Ibizu lze zakoupit i 30 dní předem. Na Ibizu se dá cestovat díky příznivému počasí po celý rok. Hlavní sezóna na koupání tu začíná od května a končí v říjnu. Pokud chcete objevit krásy ostrova, je vhodné si půjčit auto a procestovat Ibizu na vlastní pěst.

ŠpanělskoŠpanělsko
🌲 Příroda
🏞️ Národní parky
⛱️ Písečné pláže
🌊 Moře
🍸 Noční život
☕ Kavárny
👀 Památky

Stručně a jasně

Stát
Španělsko
Letiště
1 letiště (IBZ)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Ibiza.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 17min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Ibiza Airport se nachází 6 km od centra města Ibiza.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Ibiza od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Ibiza je letiště Ibiza Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Ibiza Airport (IBZ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Ibiza je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Ibiza

K cestě do destinace Ibiza lze využít 1 letiště.

Co vidět v Ibize

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 24 míst, co vidět v Ibize .

 • Pacha Club
   

  Pacha Club

  Navštivte nejpopulárnější noční klub na ostrově Ibiza - Pacha Club. Tento klub je známý po celém světě pro své nezapomenutelné párty, které trvají až do rána. Připravte se na nejlepší DJe, tanečníky a úžasnou atmosféru. Pacha Club je skutečně jedinečným zážitkem, který byste neměli vynechat během své návštěvy na Ibize.

 • Monumento a los Corsarios
   

  Monumento a los Corsarios

  Monumento a los Corsarios je památník na nábřeží v centru Ibizy, který připomíná doby, kdy město bylo pleněno piráty. Tento impozantní bronzový pomník je obklopen palmami a nabízí krásný výhled na přístav a moře. Je to skvělé místo pro fotografování a procházky po historické části Ibizy. Navštivte tento památník a prožijte atmosféru minulosti na této krásné ostrovské destinaci.

 • Ibiza Town Hall
   

  Ibiza Town Hall

  Ibiza Town Hall, také známá jako Ajuntament, je jednou z nejvýznamnějších budov na Ibize. Nachází se v srdci města a je symbolem místní kultury a historie. Budova je příkladem krásné architektury a zahrnuje několik různých stylů. Navštivte toto místo a prozkoumejte fascinující historii Ibizy, která se zde odvíjela po celá staletí.

 • Lighthouse "El Faro de Botafoch" in Eivissa (Ibiza), Spain
   

  Faro de Botafoc lighthouse

  Faro de Botafoc maják je jednou z nejvýznamnějších památek na Ibize. Nachází se v blízkosti přístavu a nabízí úchvatný výhled na moře. Maják byl postaven v roce 1971 a slouží jako navigační bod pro lodě plující kolem ostrova. Pro milovníky historie a nádherných výhledů je návštěva této památky nezbytností při pobytu na Ibize.

 • Pláž Talamanca
   

  Pláž Talamanca

  Pláž Talamanca je jednou z nejdelších a nejkrásnějších pláží na ostrově Ibiza. Písek je jemný a voda průzračná. V okolí pláže se nachází mnoho barů a restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality. Pláž je ideální pro rodiny s dětmi, ale také pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Užijte si slunce a krásné výhledy na moře z této nádherné pláže na Ibize.

Počasí v Ibize

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Ibiza

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 17 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 39 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz