Ivalo - National road 91 in Ivalo, Inari, Finland

Letenky do Ivalo

Hledáte levné letenky do destinace Ivalo? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Ivalo

Ivalo leží v Finska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Ivalo navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
FinskoFinsko

Stručně a jasně

Stát
Finsko
Letiště
1 letiště (IVL)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Ivalo.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 3h 0min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Ivalo Airport se nachází 8 km od centra města Ivalo.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Ivalo od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Ivalo je letiště Ivalo Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Ivalo Airport (IVL)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Ivalo je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Ivalo

K cestě do destinace Ivalo lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ivalo - 6 míst co vidět .

 • Karhunpesäkivi Rock
   

  Karhunpesäkivi Rock

  Ivalo je malé finské město, které se nachází v srdci Laponska. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají klid a odpočinek v přírodě. Navštivte Karhunpesäkivi Rock, který se nachází v blízkosti města. Tento obří kámen se nachází na vrcholu kopce a nabízí krásný výhled na okolní krajinu. Je to skvělé místo pro piknik nebo pro relaxaci v přírodě.

 • Kultahippu
   

  Kultahippu

  Arktické dobrodružství v Ivalu nabízí pobyt v hotelu Kultahippu. Tento útulný hotel se nachází na břehu řeky a nabízí saunu, útulný bar a noční klub, stejně jako rustikální restauraci. V blízkosti se nachází nádherná příroda a možnosti pro outdoorové aktivity jako jsou lyžování, jízda na saních tažených psy a pozorování polární záře. Zážitek, který si nenecháte ujít.

 • Ivalo Airport
   

  Ivalo Airport

  Malebné městečko Ivalo je obklopeno nádhernou přírodou a nabízí mnoho aktivit pro milovníky zimních sportů, jako je lyžování, snowboarding a snowmobiling. Kromě toho je Ivalo také ideálním výchozím bodem pro pozorování polární záře a prozkoumávání arktické krajiny. Ivalo Airport je hlavním letištěm v této oblasti a slouží jako brána do této krásné oblasti.

 • Wild Spirit Park
   

  Wild Spirit Park

  Wild Spirit Park v Ivalu je ideálním místem pro ty, kteří touží po kontaktu s divokou přírodou. Tento park nabízí nejen krásné výhledy na okolní krajinu, ale také možnost pozorování divokých zvířat v jejich přirozeném prostředí. V parku se nachází také restaurace a ubytování, což umožňuje strávit zde více času a prozkoumat všechny krásy této oblasti. Wild Spirit Park je ideální pro rodiny, páry i jednotlivce, kteří hledají dobrodružství v přírodě.

 • Club Nord - Safaris in Lapland
   

  Club Nord - Safaris in Lapland

  Club Nord nabízíunikátní zážitky, jako jsou safari na sněžných skútrech, psí spřežení nebo procházky na sněžnicích. V létě si můžete užít rybaření, turistiku nebo projížďky na kajaku. Club Nord je ideálním místem pro ty, kteří hledají nezapomenutelné zážitky v přírodě.

Počasí Ivalo

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Ivalo

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 45 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz