Letenky do Kampala

Hledáte levné letenky do destinace Kampala? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kampala

Kampala leží ve státě Uganda. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kampala navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
UgandaUganda

Stručně a jasně

Stát
Uganda
Letiště
1 letiště (EBB)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kampala.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 7h 33min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Entebbe International Airport se nachází 2 km od centra města Kampala.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kampala od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kampala je letiště Entebbe International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Entebbe International Airport (EBB)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kampala je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kampala

K cestě do destinace Kampala lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kampala - 13 míst co vidět .

 • Uganda Wildlife Conservation Education Centre
   

  Uganda Wildlife Conservation Education Centre

  Navštivte Uganda Wildlife Conservation Education Centre a objevte krásy africké přírody. Tento úžasný park nabízí mnoho možností, jak se seznámit s místními zvířaty, jako jsou sloni, lvi, opice a mnoho dalších. Prozkoumejte park s průvodcem a dozvíte se více o úsilí na ochranu ohrožených druhů. Nezapomeňte si přinést fotoaparát a zachytit nezapomenutelné momenty!

 • wikimedia.org
   

  Uganda Museum

  Ugandské muzeum je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat historii a kulturu Ugandy. V muzeu se nachází mnoho exponátů, jako jsou tradiční nástroje, keramika a masky, které ukazují, jak se žilo v minulosti. Navštivte toto fascinující místo a objevte tajemství Ugandy!

 • Kasubi Tombs
   

  Kasubi Tombs

  Kasubi Tombs jsou památkou na krále Bugandy. Tyto hrobky jsou jedinečným příkladem africké architektury a jsou zapsány na seznamu UNESCO. Návštěvníci mohou vidět nádherné mozaiky a sochy, které odrážejí bohatou historii tohoto místa. Vstupné se používá na obnovu hrobek a podporu místních komunit.

 • Baha'i Temple
   

  Baha'i Temple

  Baha'i Temple v Kampale je fascinující místo, které stojí za návštěvu. Tento chrám, který je jedním z největších na světě, je postaven z bílého mramoru a nabízí ohromující výhled na město. Interiér je plný světla a klidu, což vám umožní na chvíli odpočinout od ruchu města. Baha'i Temple je skutečně unikátní a nezapomenutelné místo, které byste si neměli nechat ujít.

 • Placeholder image.
   

  Independence Monument

  Památník nezávislosti v Kampale je důležitou historickou památkou Ugandy. Postaven byl v roce 1962 k uctění 50. výročí nezávislosti země. Památník je obklopen krásnou zelení a nabízí krásný výhled na město. Navštivte toto místo a užijte si nezapomenutelný zážitek z historie Ugandy.

Počasí Kampala

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kampala

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Rijeka - Kapucinska Crkva in Rijeka, view from the autobus station. Rijeka, Croatia. 2008 year.
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
výhled na hlavní město Rumunska
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 089 Kč
hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz