Kano - This is an image of "African people at work" from

Letenky do Kano

Hledáte levné letenky do destinace Kano? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kano

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kano navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NigérieNigérie

Stručně a jasně

Stát
Nigérie
Letiště
1 letiště (KAN)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kano.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 5h 37min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Mallam Aminu International Airport se nachází 9 km od centra města Kano.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kano od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kano je letiště Mallam Aminu International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Mallam Aminu International Airport (KAN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kano je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kano

K cestě do destinace Kano lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kano - 8 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Emir's Palace

  Navštivte Emirův palác v Kano a prozkoumejte bohatou historii Nigérie. Tento krásný palác byl postaven v 15. století a sloužil jako sídlo emirů, kteří vládli této oblasti. Obdivujte tradiční architekturu, barevné mozaiky a sochy, které zdobí palác. Prohlédněte si královské komnaty a zahrady, které jsou oázou klidu v rušném městě. Emirův palác je skvělým místem pro poznání kultury a historie Nigérie.

 • Dala Hill
   

  Dala Hill

  Dala Hill je malebné místo, které stojí za návštěvu při pobytu v Kano. Nachází se v těsné blízkosti města a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Můžete se projít po krásné přírodě, vyfotit se s tradičními stavbami nebo si jen tak odpočinout a užít si klidné atmosféry. Dala Hill je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají odpočinek od rušného města.

 • Kurmi Market
   

  Kurmi Market

  Tržiště Kurmi je největší tržiště v Nigérii a nabízí širokou škálu zboží, od potravin až po řemeslné výrobky a suvenýry. Je to skvělé místo pro nákupy a ochutnávání místních specialit. Navštivte toto tržiště a objevte barvy a vůně Nigérie.

 • Placeholder image.
   

  Gidan Makama Museum Kano

  Muzeum Gidan Makama v Kano je skvělou příležitostí k prozkoumání kultury a historie Nigérie. Nachází se v tradičním domě a nabízí návštěvníkům bohatou sbírku artefaktů a uměleckých děl. Muzeum ukazuje život a tradice místních lidí a jejich vliv na celou zemi. Pokud se zajímáte o africkou historii, toto muzeum určitě stojí za návštěvu.

 • Great Mosque of Kano
   

  Great Mosque of Kano

  Velká mešita v Kano je jednou z největších mešit v Nigérii. Její výstavní architektura a zdobení keramikou a mramorem jsou úchvatné. Mešita je otevřená pro návštěvníky v průběhu dne a nabízí pohled do islámského náboženství. Je to skvělé místo pro návštěvu pro turisty, kteří se zajímají o historii a kulturu Nigérie.

Počasí Kano

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kano

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 3 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 25 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
kaunas
✨ Víkendovka
👌 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz