Kemi - Näkymä Kemiin mereltä päin.

Letenky do Kemi

Hledáte levné letenky do destinace Kemi? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kemi

Kemi leží v Finska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kemi navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
FinskoFinsko

Stručně a jasně

Stát
Finsko
Letiště
1 letiště (KEM)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kemi.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 34min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kemi-Tornio Airport se nachází 5 km od centra města Kemi.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kemi od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kemi je letiště Kemi-Tornio Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kemi-Tornio Airport (KEM)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kemi je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kemi

K cestě do destinace Kemi lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kemi - 9 míst co vidět .

 • Kemi Church
   

  Kemi Church

  Kemi kostel je jednou z nejvýznamnějších památek města Kemi v severním Finsku. Postaven byl v roce 1902 a jeho architektura je inspirována středověkými kostely. Kostel je známý svými vysokými věžemi a malebným interiérem. Navštivte tento historický kostel a užijte si klid a pohodu v jeho prostorách.

 • Jalokivigalleria
   

  Jalokivigalleria

  Kemin Jalokivigalleria (Kemi Gemstone Gallery) je muzeum a galerie s drahokamy, včetně koruny vyrobené pro finského krále a repliky britského císařského korunovačního klenotu. Nachází se v Kemiu a nabízí návštěvníkům fascinující pohled na krásné kameny a jejich historii. Pro milovníky šperků a historie je to určitě skvělá zastávka během cesty.

 • Sněhový hrad v Kemi
   

  Sněhový hrad v Kemi

  Sněhový hrad v Kemi je jedním z největších sněhových hradů na světě a je postavený každoročně z místního sněhu. Tento hrad nabízí návštěvníkům neuvěřitelný zážitek plný sněhových soch a ledových místností. Kromě toho zde najdete i výstřední hotel, restauraci a lázně, které jsou také vytesané z ledu a sněhu. Tento hrad je ideální pro milovníky zimních sportů a pro ty, kteří hledají neobvyklé zážitky.

 • Kemi Indoor Swimming Pool
   

  Kemi Indoor Swimming Pool

  Kemi Indoor Swimming Pool je ideálním místem pro ty, kteří hledají zábavu a relaxaci. Nachází se v centru města Kemi a nabízí moderní vybavení, včetně tobogánů, saun a vířivek. Pro děti je zde samostatný bazén s atrakcemi. Kromě plavání si můžete užít i lekce aqua fitness nebo si zahrát vodní volejbal. Vstupné je velmi přijatelné a personál je vstřícný a ochotný. Určitě stojí za návštěvu!

 • Icebreaker Sampo
   

  Icebreaker Sampo

  Icebreaker Sampo nabízí nezapomenutelný zážitek. Na palubě obrovského ledolamu z 60. let si můžete užít průvodcované prohlídky, arktické plavby a lahodné jídlo. Zažijte jedinečný pocit, jak ledolam rozdrtí led a vy se můžete těšit na nádherné výhledy na arktickou krajinu. Tento zážitek určitě stojí za to!

Počasí Kemi

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kemi

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 44 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz