Kiruna - IORE passing Vassijaure station

Letenky do Kiruna

Hledáte levné letenky do destinace Kiruna? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kiruna

Kiruna leží ve státě Švédsko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kiruna navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ŠvédskoŠvédsko

Stručně a jasně

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (KRN)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kiruna.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 47min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kiruna Airport se nachází 6 km od centra města Kiruna.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kiruna od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kiruna je letiště Kiruna Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kiruna Airport (KRN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kiruna je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kiruna

K cestě do destinace Kiruna lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kiruna - 9 míst co vidět .

 • Kiruna Church
   

  Kiruna Church

  Kostel v Kiruně je největší dřevěný kostel na světě a nejvýznamnější turistickou atrakcí města. Kostel byl postaven v roce 1912 a je jedinečný svým architektonickým stylem. Uvnitř kostela najdete nádherné malby a sochy. Navštivte tento historický kostel a zhluboka se nadechněte atmosféry míru a klidu.

 • Midnattssolstigen
   

  Midnattssolstigen

  Midnattssolstigen je jedinečným zážitkem, který vám umožní pozorovat polární slunce v Kiruně na horách Luossavaara. Tato stezka vás zavede na nejvyšší bod, kde si můžete vychutnat nádherný výhled na okolní krajinu a nezapomenutelný zážitek z polárního slunce. Užijte si tento nezapomenutelný zážitek v jednom z nejkrásnějších míst na světě.

 • Krystallen Stadshus
   

  Krystallen Stadshus

  Krystallen Stadshus je moderní budova v Kiruně, která slouží jako radnice a kulturní centrum. Architektura budovy je velmi zajímavá a vyniká svým skleněným vzhledem. Vnitřek budovy je plný uměleckých děl a kulturních akcí. Pokud se chystáte do Kiruny, určitě navštivte Krystallen Stadshus a užijte si moderní umění a kulturu v jednom.

 • Samegarden Museum
   

  Samegarden Museum

  Muzeum Samegården v Kiruně nabízí unikátní pohled na život a kulturu sámského lidu. Návštěvníci se dozví více o tradičním způsobu života, řemeslech a zvyklostech této původní arktické kultury. Expozice zahrnují historické i současné artefakty, jako jsou oděvy, nádobí a lovecké vybavení. Prohlédněte si také sbírku fotografií a dokumentů.

 • Treniksroset
   

  Treniksroset

  Treniksroset je jedinečné místo, kde se setkávají tři země - Švédsko, Norsko a Finsko. Nachází se v malebné oblasti Kiruna, která je obklopena krásnou přírodou a nabízí mnoho aktivit pro turisty. Treniksroset je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít unikátní zážitek a zdokonalit své fotografické dovednosti. Navštivte toto místo a získejte nezapomenutelné zážitky!

Počasí Kiruna

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kiruna

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz