Kumasi - Sir Donald Stewart was the first resident and chief commissioner of Ashanti from 1986-1904.This monument served as a form of a central clock in the…

Letenky do Kumasi

Hledáte levné letenky do destinace Kumasi? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kumasi

Kumasi leží ve státě Ghana. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kumasi navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
GhanaGhana

Stručně a jasně

Stát
Ghana
Letiště
1 letiště (KMS)
Časový posun
-2h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kumasi.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 6h 35min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kumasi Airport se nachází 6 km od centra města Kumasi.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kumasi od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kumasi je letiště Kumasi Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kumasi Airport (KMS)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kumasi je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kumasi

K cestě do destinace Kumasi lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kumasi - 11 míst co vidět .

 • Manhyia Palace Museum
   

  Manhyia Palace Museum

  Muzeum Manhyia Palace v Kumasi je skvělým místem pro poznání historie a kultury Ghany. Nachází se v paláci, který kdysi sloužil jako sídlo královské rodiny Ašanti. Návštěvníci se mohou dozvědět o tradicích a zvyklostech Ašanti a prohlédnout si artefakty, jako jsou tradiční šperky a zbraně. Muzeum je skvělým zdrojem poznání pro každého, kdo se zajímá o africkou historii a kulturu.

 • Prempeh II Jubilee Museum
   

  Prempeh II Jubilee Museum

  Muzeum Jubilea Prempeha II. v Kumasi ukazuje návštěvníkům historii Ašantijského království a jeho krále Prempeha II. V muzeu jsou vystaveny artefakty, jako jsou tradiční oděvy a zbraně, a také fotografie a dokumenty z doby jeho vlády. Je to skvělé místo pro ty, kteří chtějí poznat více o historii Ghany a ašantijské kultuře.

 • Kejetia Market
   

  Kejetia Market

  Tržiště Kejetia je největší tržiště v západní Africe a je ideálním místem pro nákupy a poznávání místní kultury. Najdete zde téměř všechno, od oblečení a potravin po suvenýry a místní řemesla. Prozkoumejte úzké uličky plné barevných stánků a ochutnejte místní speciality. Tržiště Kejetia je nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka Kumasi.

 • Okomfo Anokye Sword Site
   

  Okomfo Anokye Sword Site

  Okomfo Anokye Sword Site je důležitou historickou památkou v Kumasi. Tato místa byla jednou z nejdůležitějších míst pro Ashanti království a je pojmenována po legendárním knězi Okomfo Anokye. Podle pověsti, zasadil svůj meč do země a řekl, že nikdy nebude vytažen. Místo je považováno za posvátné a návštěvníci se mohou podívat na meč, který je stále v zemi, a uctít památku na místě, kde vzniklo Ashanti království.

 • Kumasi Zoological Gardens
   

  Kumasi Zoological Gardens

  Zoologická zahrada Kumasi je ideálním místem pro milovníky zvířat. Nachází se v srdci města Kumasi a nabízí širokou škálu druhů zvířat včetně slonů, lachtanů a opic. Kromě toho si můžete užít i krásné zahrady a relaxační atmosféru. Vstupné je velmi přijatelné a všechny peníze jsou investovány do péče o zvířata a zlepšování podmínek v zoo.

Počasí Kumasi

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kumasi

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Pisa
Malta - zátoka
Katánie
🤘 Multi-city
😎 1 895 Kč
Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz