Kuusamo - Church of Kuusamo, Finland

Letenky do Kuusamo

Hledáte levné letenky do destinace Kuusamo? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kuusamo

Kuusamo leží v Finska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kuusamo navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
FinskoFinsko

Stručně a jasně

Stát
Finsko
Letiště
1 letiště (KAO)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kuusamo.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 43min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kuusamo Airport se nachází 3 km od centra města Kuusamo.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kuusamo od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kuusamo je letiště Kuusamo Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kuusamo Airport (KAO)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kuusamo je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kuusamo

K cestě do destinace Kuusamo lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kuusamo - 9 míst co vidět .

 • Kitkajoki
   

  Kitkajoki

  Jyrävä v Kuusamu je známá vodopádová oblast, kterou určitě nevynecháte při návštěvě Finska. Tento malebný koutek obklopený přírodou nabízí úchvatný pohled na kaskády vody, které padají z výšky přes 10 metrů. Pro milovníky outdoorových aktivit je zde také mnoho možností k turistice a cykloturistice. Zkrátka ideální místo pro relaxaci a odpočinek v přírodě.

 • Rukatunturi
   

  Rukatunturi

  Ruka je lyžařské středisko v Kuusamu ve Finsku, s 29 sjezdovkami a 20 vleků. Kromě sjezdového lyžování zde najdete více než 500 km běžeckých tratí a 600 km tras pro snowmobily. Ruka je také jižním koncem turistické stezky Karhunkierros. Celková délka tras v oblasti Ruka a Kuusama je 160 km turistických stezek, 605 km cyklistických tras, 350 km klasifikovaných vodáckých tras a 100 km vodních tras.

 • Hannu Hautala Nature Photography Center
   

  Hannu Hautala Nature Photography Center

  Hannu Hautala Nature Photography Centre je skvělým místem pro milovníky přírody a fotografie. Nachází se v Kuusamu, v blízkosti národního parku Oulanka. Centrum nabízí expozice fotografií, workshopy, kurzy a mnoho dalšího. Hannu Hautala je známý finský fotograf přírody, jehož práce jsou velmi ceněny po celém světě. Pokud hledáte inspiraci a chcete se dozvědět více o finské přírodě, určitě navštivte toto místo.

 • Kujala Reindeer Farm
   

  Kujala Reindeer Farm

  Kujala Reindeer Farm v Kuusamu je autentickou farmou, která se specializuje na chov sobů již od roku 1860. Rodina Kujala zde žije již více než 160 let a má stádo stovek sobů. Na farmě se dají podniknout mnohé aktivity s těmito zvířaty po celý rok. Farmáři zde také vyrábějí ručně zdobené suvenýry a umělecké předměty. V prodejně farmy lze zakoupit kvalitní produkty ze sobího masa.

 • Escape Room Kuusamo
   

  Escape Room Kuusamo

  Escape Room Kuusamo je ideálním místem pro milovníky záhad a dobrodružství. Tento unikátní zážitek nabízí několik místností s různými tématy, které vás testují na vaše logické a týmové schopnosti. Uvnitř se budete muset plížit, hledat skryté věci a rozluštit kódy, abyste se dostali ven. Tento zážitek je vhodný pro všechny věkové kategorie a je skvělým způsobem, jak strávit čas s rodinou nebo přáteli.

Počasí Kuusamo

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kuusamo

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 43 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz